Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit hallgatsz biciklizés...

Mit hallgatsz biciklizés közben, ha kevesebb energiád van?

Figyelt kérdés

Motivációnak.

Sajnos mostanában fáradékonyabb vagyok és depressziós kicsit. (Már felvettem a kapcsolatot egy pszichológussal)


Emiatt nehezebben megy végigmenni a távot mint korábban és nem is érzek olyan motivációt.



2022. júl. 19. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora távokat mész?


Én részcélokat szoktam útközben kitűzni, ha már elmegy a kedvem....

Az elindulásnál pedig jó gyorsan nekiindulok, nehogy meggondoljam magam... :-D

2022. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Mostanában semmit. Régebben leginkább Psyclon Nine vagy Rabia Sorda, esetleg Hocico szólt...
2022. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kontrát.

[link]

2022. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A környezetet.
2022. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szarul vagyok és mégis rá tudom venni magam a tekerésre, semmit nem szoktam, mert olyankor nagyon idegesít minden.
2022. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hellmano ***** válasza:
100%

Én fél fülessel halkan zenét nyomatok (csak elektronikus minőségi zenéket, techno, trance keményebb vonal 90-es évek) a másik fülemmel, pedig a környezetet figyelem.


Amúgy, amikor még kezdő bicajos voltam és említed az energiát én például egy nagyobb és hosszabb emelkedő elött full rákészültem, hogy jön és ezzel a rákészüléssel gyakorlatilag elégettem előre az energiám és nehezebben mentem fel, mintha csak úgy leszarom módon nekiindultam. Később csináltam direkt azt, hogy mondtam, hogy úgysem bírok feltekerni a tetejére egy-egy hegynek és az a nem törődöm hozzáállás meg az úgysem miatt, mindig felmentem :) Mert nem égettem el előre a leendő energiát azzal, hogy már 1 km-rel elötte azon agyalok, hogy fogok feljutni a tetejére :D

2022. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam zenét hallgatni, de nem ment a kerékpározás tőle. Ahogy 4-5 írják idegesít a zene menet közben, ott vannak a természet hangjai, a szél és a kerékpár zaja. Pluszban tök jó amikor már messziről hallod a waberer'ses kamiont dudálni!

Nálam akkor tűnik el minden gond ha megfogom a markolatot a hátsóm a nyereghez ér és a lábam elemelkedik a földtől. Onnantól kezdve nincs lelki bajom. Még fűnyíráskor tudok ennyire ellazulni :D

Még arra gondoltam, hogy Csonka Picit rakok be végtelenítve és csak a kör végén kapcsolhatom ki. Megdöntenék minden rekordomat :D

2022. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Energiától függetlenül szinte mindig hallgatok valamit, leginkább régi slágereket. Persze csak az egyik fülemben és halkan, így hallom, ha autó jön mögöttem. De forgalmas autóutakon nem nagyon bringázok, ha mégis, akkor kikapcsolom a zenét. Ha megállok valami szép, nyugodt helyen ( pl. tópart), akkor kiveszem a fülest és egy darabig a csendet hallgatom.
2022. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Vigyázz, nehogy csak egy hosszú fékcsikorgást hallj, aztán meg sokáig semmit. :(
2022. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Márker21 ***** válasza:
100%
Disco's Hitet.
2022. júl. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!