Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valóban rossz választás a...

Valóban rossz választás a matt fekete színű biciklis bukósisak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a feketét, és megtetszett egy matt fekete alapon világoskék csíkos bukósisak. (A csíkok a sisak elenyésző felületét fedik csak le: [link]

Szerintetek mennyire lehet kellemetlen napon biciklizni egy ilyen bukósisakban? Nyilván vannak rajta szellőző rések, mint a legtöbb bukósisakon. Ettől függetlenül valóban jelentősen lehet melegebb, mint mondjuk egy fehér?

Nyilván nem akarok rosszul lenni emiatt nyáron a bicajon, de abban reménykedem, hogy talán a lyukakon keresztül a menetszél következtében nem hevül fel benne annyival jobban a fejem, mint mondjuk egy világosabb színű sisak esetében, hogy emiatt le kelljen mondanom erről a színválasztásról.

Ti mit gondoltok? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Érdemes volna inkább mégis rávennem magam valamilyen világosabb színválasztásra?



2022. aug. 7. 00:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak rajta fényvisszaverő betétek. Sisakból én is feketét szoktam venni, mezből viszont egy ideje már tudatosan jól látható színeket választok. A következő kesztyűmnél is figyelni fogok erre, hogy az irányjelzésem jobban látható legyen. Emiatt azon is célszerű a fényvisszaverő.
2022. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen színű, nagy melegben így is úgy is felhevül benne a fejed. 40 fokban tűző napon a menetszél is csak egy hőlégfúvóval ér fel.
2022. aug. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!