Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen okosórát ajánlanátok...

Milyen okosórát ajánlanátok biciklizéshez?

Figyelt kérdés
A megtett távot, pulzust, vérnyomást szeretném mérni, és külön szinkronizálni majd a mobillal (tehát a mobil nem lenne nálam mozgás közben). Milyen típust ajánlotok, lehetőleg minél olcsóbban? Ár/értékben melyik a legjobb?

2022. aug. 22. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Garmin van. Vérnyomást nem mér ugyan de az összes többit igen.


[link]

2022. aug. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz okosórát? Egy kerékpáros computer jobb megoldás, jobban látható, kényelmesebb, tovább bírja az akkuja. Ráadásul olcsóbb is, mint a GPS-es okosórák, egy Bryton Rider 15-öt megkapsz 23-25.000 Ft-ért.
2022. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. folyt.: veszel hozzá egy pulzusmérő övet 8-10k-ért, ami pontosabban mér, mint a csuklón mérő okosóra. Vérnyomást egyik se mér folyamatosan, de sportoláshoz nem is kell, ott a pulzus számít.
2022. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Garmin csúcskategóriái nagyon jók sportoláshoz, de nekem pl samsung watch active 2 van nekem semmi olyan funkcióra nincs szükségem, amit ez ne tudna, és használtan már 35ért megkaptam.
2022. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alex Fly ***** válasza:

Órával nem fogsz vérnyomást mérni -de nincs is értelme...

A többi kritériumodnak szinte bármelyik megfelel (nekem egy egyszerű Amazfit Band 5 van, ami csak a GPS hiánya miatt nem felelne meg neked). Ha nem akarsz sokat költeni, akkor az Amazfit órák is jó alternatívák; de a helyedben (mivel a telefont nem viszed magaddal) olyat választanék, amelyik alkalmas telefonhívásra is -ki tudja, mikor kerülsz olyan helyzetbe, hogy telefonos segítségre lesz szükséged...

2022. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vannak már telatív pontos vérnyomásnérős órák.
2022. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex Fly ***** válasza:

@6: én nem tudok róla...

Igaz, nekem is van csuklóra szerelhető vérnyomásmérőm, de azt nem nevezném órának -és nem is hordanám hosszabb ideig...

2022. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az új samsungok a watch active 2 óta és az apple watch 5 óta tudnak vérnyomást.
2022. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: de nem folyamatosan. És sport közben amúgy sincs értelme vérnyomást mérni, mert olyankor magas. Azt ülve, nyugalomban szokták mérni a dokinál is.
2022. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"az apple watch 5 óta tudnak"

Valahol egy párhuzamos univerzumban.

Egyik Apple Watch sem tud vérnyomást mérni. Telán az EKG-val kevered te nagyképességű... Egyik okosóra sem tud mérni vérnyomást.

Amúgy én is a Garminokat ajánlom. Azok még bírják is akksival. Nagyon olcsót meg ne akarj venni, mert azzal csak a kínlódás és a csalódás lesz.

2022. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!