Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol érdemes MTB kerékpárt...

Hol érdemes MTB kerékpárt vásárolni?

Figyelt kérdés
A decathlonnal nagyon megjártam. Egy st 530 S kerékpárt vásároltam, és egyre több a problémája. Az áráért egy merev vázas MTB t szeretnék, de nemtudom, hogy a Hervisbe vegyek, vagy egy kerékpárüzletből

2022. aug. 26. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Menj el egy jó bringaboltba, ahol szakértő tanácsadást is kapsz.

Megéri rászánni azt a kis pluszpénzt.

2022. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább rendes kerékpár üzletből,egy normális márkát. Pl Kellys,nem jársz rosszul.
2022. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerékpárt kerékpár-boltban!
2022. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Teszkóból...


Komolyra fordítva a szót: Szakértő kerékpárüzletben.

2022. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kerékpárt kerékpár boltból.

A hervis az mondjuk arul kerékpárnak látszó tárgyat.

2022. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy inkább valami minőségi használtat.

Ha kifogsz pl. egy ilyesmit (bár ezen van teló), valószínűleg nagyobb szerencséd lesz vele, mint egy nagyáruházival;


[link]

2022. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
93%

Na ja, minőségi használtat inkább, de nem hiszem, hogy a kérdező az utolsó válaszban linkelt kategóriára gondol. Én ilyesmiket látok esélyesnek:

[link]

[link]

Probléma persze ezekkel is lehet idővel, főleg ha nyúzod sokat terepen. Semmi sincs az örökkévalóságnak tervezve. Jelenlegi kerékpárodról mindenesetre egy súlyos önkritika, ha mégis ilyesmire használtad, nincs min meglepődni:

"Használatra vonatkozó korlátozások

All mountain, Enduro, BMX, MTB XC kerékpározáshoz nem megfelelő!"

Elsőre ez nevetségesen hangzik, de a valamire való összetelós gép valahol 100-150k összeggel ennek ára felett kezdődik.

2022. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az 530s em Terepet nem látott! napi 3 órát tekertem vele az utcán, és így is bajai vannak. akkor bele sem mernék gondolni, mi lenne ha kivinném egy dirt jump parkba vagy János hegyre.
2022. aug. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!