Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ilyen leggings jó sportolás...

Az ilyen leggings jó sportoláshoz?/L

Figyelt kérdés

[link]


futáshoz, biciklizéshez hordanám. Manapság viszont a leggings lehet utcai viselet is, így nem tudom eldönteni, hogy konkrétan ez, meg az ilyen típusú legginsgek jók-e mozgáshoz.

Nagyrészt pamutból van. Attól tartok, hogy átüt az izzadság rajta pl biciklizéskor a fenekénél, és, hogy túl megtartja a meleget.



2020. okt. 9. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Futáshoz nem pamutot szoktak venni.
2020. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

1:

Viszont sokkal jobb pamutban futni, főleg ha az ember izzadós.

2020. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont az izzadósaknak nem jó a pamut mert magába szívja az izzadságot és gyak nedves ruhában futsz! A funkcionális ruhák áteresztik az izzadságot, ami így elpárolog és nem lesz nedves a ruha.
2020. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jelenleg egy ~4 éves Wedze leggings-ben futok, sajnos nem emlékszem, hogy ezt a nadrágot milyen címszó alatt árulták, én síaláöltözetnek vettem, aztán mivel annak túl meleg volt, csak futáshoz, biciklizéshez használtam. Még amikor megvettem levágtam róla minden cimkét, így nem tudom milyen anyagból van, de biztos van pamut is benne, nem az a tipikus, sztrecces, csúszós anyag.
2020. okt. 9. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Poliészter és elasztán. Nincs benne pamut

2020. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a képen levő leggings egy férfi síaláöltözet, 5-ös :)
2020. okt. 9. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
És honnan tudjam, hogy nő vagy ffi vagy...????
2020. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt van a női verzió - szintén poliészter:


[link]

2020. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A /L-ből, vagy abból, hogy egy női leggingsről kérdezi, hogy jó-e futni például... :)

Amúgy én is valami pamutmenteset választanék, elég rossz, amikor megszívja magát izzadtsággal egy edzős ruha.

2020. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szerepel a kérdésben. ha nem tudod az itt használt egyezményes jeleket, most elmondom, hogy az /L azt jelenti, hogy "lány"

+ az általam linkelt képen is női leggings van, szóval ha a nememet nem is írtam volna oda, ebből lehetne következtetni...


Azért köszi az ajánlást.

2020. okt. 9. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!