Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Őszi-téli kerékpározáshoz női...

Őszi-téli kerékpározáshoz női hosszú nadrág amin nem fúj át a szél?

Figyelt kérdés

Most hogy kezd hidegebb lenni az időjárás, valami olyan testhez simulós, legging típusú női nadrágot keresek, ami jó biciklizéshez is.

Amit szeretnék: ne fújjon át rajta a szél, kb. 5-15 fok között lehessen használni és ne legyen benne biciklis applikáció.

Okok: van egy applikációs rövid biciklis nadrágom, ezt venném alá/fölé azon felül szívesen használnám még egyéb téli sportokhoz is pl. túrázáshoz. Ezért nem szeretnék applikációt.

Ha lehet, 15 000 ft-ig álljon meg az ára.

Tudnátok ilyesmi nadrágokat ajánlani? Van ami nektek már bevált ilyen célokra?

Egyelőre a Decathlon oldalán néztem fitness melegítő nadrágokat de ezekkel kapcsolatban kételyeim vannak mennyire szélálló, stb. Legjobb ötletem, hogy bemegyek az üzeltbe és megkérem az eladót, hogy javasoljon valamit.



2022. szept. 19. 16:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20, nyilván. Túrázni, napi 100 km-re én sem farmerban mennék, ez evidens. Pont ezt írtam én is. Emlékeztetőül: "Hosszabb távú egész napos tekeréshez persze mindenképp jobb valami funkcionális varrás nélküli gatyó."

Amiről én írtam, az a napi városi futkosás, 10-20 km-ek. Valaki azt írta, hogy őt töri a farmer. Nekem ilyen célra teljesen kényelmes.

2022. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!