Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tegyek, ha biciklivel...

Mit tegyek, ha biciklivel járok dolgozni és mindig leizzad a fenekem? Nem sz*rszagú, hanem izzadság. Mindig lefürdök mielőtt indulok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem vagyok troll, a hónaljam nem büdös, nem kell változtatni az étrendemen. Mondjuk néha látom lányokon is, hogy ha leszáll a bicikliről, akkor a fenékvályata tiszta izzadság.
2023. szept. 16. 08:30
 12/25 anonim ***** válasza:

Vályat?

Látom nem az MTA-ban dolgozol...

2023. szept. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
Kerékpáros nadrág, pamut tanga
2023. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én is biciklivel járok munkába, de nem szokott kifejezetten a fenekem izzadni. Vagyis a nyári melegben mindenemről szakad a víz, mert ráadásul dagadt is vagyok, mint a disznó. Főleg akkor a legrosszabb, mikor megérkezek és megszűnik a menetszél hűtése.

A legszuperebb az lenne, ha lenne tusolási lehetőség a munkahelyen, de sajnos nincs. Így én csak törölközni szoktam, az arcomat megmosom. És használok dezodort. De olyan is volt már, hogy vittem váltóruhát a hátizsákomban és a mosdóban átöltöztem. Macerás és csak félmegoldás, de jobbat nem tudok. Nem érzem magam büdösnek és másoktól se kaptam még ilyen visszajelzést.

2023. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

" a fenékvályata tiszta izzadság."


De de, egy mestertroll vagy. De egyébként ez egész jó lett szerintem, végre nem egy retkes tápkieges, karatés trollkérdés.:)))

2023. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Bármennyire erőltetitek, nem troll a kérdés. Azt hittem a pamut a legjobb izzadságra, de nem. Amúgy nem tudom, egy fenék miben különbözik a hónaljtól. Aki nem hiszi, menjen el tekerni farmerban meg boxerban, nagy kényelmes bicikliülésen. Aztán szagolja meg a farmert a fenekénél. Hintőporra gondoltam még, hogy az jó lenne?
2023. szept. 17. 11:23
 17/25 MGéza ***** válasza:
A hintőpor arra való ha utána viszket, irritáció, kipirosodás ellen. Azt leginkább dörgölés, de izzadtság is okozhatja.
2023. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Alex Fly ***** válasza:

@16: a pamut akkor jó, ha úszni akarsz a saját izzadságodban. Szépen magába szívja és órákig nedves marad. Kevés, kerékpározásra alkalmatlanabb anyagot találhatsz...

Ezzel szemben nem tudom, mi bajod van a technikai anyagból készült kerékpárosnadrággal, amely a nedvességet azonnal elvezeti a testfelületről és szárazon tartja azt?

2023. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 MGéza ***** válasza:

Létezik MTB-s rövid vagy térdnadrág vékony betéttel és utcai fazonnal, ha esetleg cikinek éreznéd vagy mások előtt nem szívesen viselnél passzos kerékpáros nadrágot. Drágának sem nevezhető:

[link]

De az Aldi, Lidl is szokott hasonlót árulni.

2023. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
És esetleg nincs ilyen alsónadrág? Amit farmer alá tudnék felvenni? Nem szeretnék ilyen tapadósat, mert akkor kirajzolódna belőle a fütykös.
2023. szept. 17. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!