Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tegyek, ha biciklivel...

Mit tegyek, ha biciklivel járok dolgozni és mindig leizzad a fenekem? Nem sz*rszagú, hanem izzadság. Mindig lefürdök mielőtt indulok.

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:34
1 2 3
 21/25 MGéza ***** válasza:
De van, úgy hívják, hogy aláöltözet. Viszont csak passzos van, máshogy nincs értelme a betétnek.
2023. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék ilyen tapadósat, mert akkor kirajzolódna belőle a fütykös."

És akkor mi van?! Ilyen az emberi test, nincs ezen semmi szégyellni való. Amíg az utcán elsuhansz nem hiszem, hogy bárki azt stírölné. Én is szoktam tapadósban tekerni, de egész nap nem abban vagyok munkahelyen. Átöltözöm. Csak van ott legalább valami mosdó, ahol megteheted.

2023. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
És ha veszek ilyen alsót, de az fölé farmert veszek, akkor az úgy jó? Vagy semmi értelme?
2023. szept. 17. 20:34
 24/25 MGéza ***** válasza:
Az lenne a lényeg hogy fojtsd be az izzadtságot, farmerral pont ellenkező hatást fogsz elérni. Laza, szellőző nadrágot vegyél fölé ha már valamit ráveszel.
2023. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2023. szept. 18. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!