Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys vagy Cube ?

Kellys vagy Cube ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta nem volt biciklim. Így most 1 hete nézelődöm. De kicsit elveszett vagyok a témában. Találtam két modellt ami tetszene és árban se rossz. Az lenne a kérdésem, hogy melyik modellel járnék jobban?


(Esetleg ha lenne más, hasonló árban akkor 189-190cm magas vagyok és minimális terep használatra, főkként aszfaltra keresek.

El fogadok más lehetőségeket is. :) )


1: KELLYS SPIDER 50 BLACK 29" 2022

2: Cube Aim Pro 29" 2023


Köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 16. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kellys , de használtan lényegesen jobbakat lehet venni pl ez [link]
2023. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Minimális terepre? Én akkor már 58-60centis vázzal gravelt, esetleg fitnesst vennék, de azt ilyen árban nem kapsz, én biztos nem vennék Tourney/Altus váltással montit ilyesmire. A Cube annyival jobb hogy ott már a használható Acera van hátul, a többi felszereltség kb egál. Sok aszfaltra, minimális terepre egyik sem ideális.
2023. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:

Mondjuk egy ilyet vennék ha belefér, garanciális is:

[link]

2023. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1 a linket :) elgondolkodtatott mert annyival nem drágább mint amiket felsoróltam.


#2 vagy MGéza köszönöm, hogy szakmai információkat is felhoztál. Így utána olvastam a testbike oldalán ezeknek a váltóknak és nem írtak túl sok jót róla és pont a 2022 modell esetében. És hibába a 9 sebesség ha váltásnál örülök, hogy rajta marad a lánc vagy egyáltalán váltani tudok.


Az lenne még a kérdésem ha nem baj, hogy a "CUBE AIM RACE 29" BLACK N AZURE 2022" ezekhez képest amiket felsoroltam valamivel jobb lehet ?

Sok jót olvastam róla ezért gondoltam még utolsónak megkérdezem de ha ez se jobb a fentieknél akkor körbe nézek még a használt piacokon.

2023. szept. 17. 12:02
 5/7 MGéza ***** válasza:
Ugyanaz a szint, mint a másik Cube.
2023. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2021-es Kellys Spider 50 bringával kezdtem. ("Jó az nekem, még kezdő vagyok, nem megyek sokat, minek a drágább" stb.).

Hát.. az a bicó mindent megtett, hogy megutáltassa velem a kerékpározást. Az első váltója egy kotvány volt, a bowdenei szintén. Utáltam. Aztán vettem egy Cube-ot, de abból még nem belépőszintűt. Na ezzel igazi élmény a tekerés! Az Aim Pro belépőszintű bicaj, de felszereltségben sokkal jobb mint a mai Spiderek.

Szóval: CUBE!!!

2023. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cube
2023. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!