Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elektromos kerékpárt vennék.A...

Elektromos kerékpárt vennék.A keret rá max.300ezer.Egyáltalán nem értek hozzá,ezért kérdezlek titeket,hogy milyet vegyek? Nyáron vagy jó időben használnám munkába járáshoz.Probálkoztam hagyományos bicajjal,de nagyon izzadékony vagyok.

Figyelt kérdés

Esetleg ez jó lehet?


[link]



dec. 27. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Háromszáz ezerért valószinüleg csak használt kerékpárt tudsz venni,mert jó, megbízható minőséget, márkásabb felszereltséggel ennyiből nem lehet kihozni.

Én már évek óta használok ilyet a városba is,és kirándulni Pest környékére járok ezzel.

A megbízható,jó bringák már olyan 800-900 ezer-től kezdődnek. Ezek azért minőségben már elfogadhatóak,szép hatótávval 90-120 Km/töltés.Ennyit kell tudni egy jobb bicajnak.

Ma voltam az enyémmel,65 km-t mentem,és 57%-on van az akksim még!

dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Melóhelyen nincs lehetőség zuhanyozni?

Én is azzal járok. Ráadásul inges állásom van. Nálunk sima mosdó van. Egy sima mosdókesztyű, törölköző és az átöltözés elég. 5 percet vesz igénybe.

300-ért nem vennék ilyesmit, nem hinném, hogy tartós befektetés lenne.

dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tothp ***** válasza:

sajnos ebből a keretből még a "rendes"biciklikből sem a legjobbat kapod.

A használt e-bike lutri. Ha az akupakk döglődik, drága a csere. Maga a hajtómű is tele van műanyag alkatrészekkel. És kívülről nem látszik ha szét van hajtva. És akkor ez még csak a hajtás. Nagyon alaposan át kell nézetni, mielőtt egy ilyen cuccra beruházol.

dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az baj hogy nem értesz hozzá!

Igy használtat venni viszont nagyon necces!

A 300 viszont másra nemigen elég. Itt levan írva hogy milyen szuper meg f@xom! de nem az a legalja cuccokkal van szerelve persze ezzel is lehet bringázni de ne várj tölle sokat. Ezzel nem fogsz hétvégén turázni. De munkába valszeg tisztességesen elvisz.

dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk már lentebb vannak most az árak, de inkább 450-500 ezer körül kezdődnek a használhatóbb kerékpárok a honlapokon, ami már minőségibb alkatrészekkel van ellátva. A tárolás a lényeg az el.kerékpárok esetében, ha jól volt télen tárolva, és töltve is volt rendszeresen sok baj már nem lehet, mert a több része már nem annyira sérülékeny, és ezek a legköltségesebb részei.

Sok a kerékpár, kevés a vevő, próbálkozni kell, mert mindíg van aki sürgősen eladná.

dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MGéza ***** válasza:

300k? Ennyiért kínai Lofty-t kapsz. Esetleg be lehet kockáztatni használt német importot, valami viszonteladótól.

Tegyük fel veszel egy ilyet, ez már minőség, de az aksipakkra számolhatsz 100k+ összeget, rossz esetben.

[link]

Ez annyit tesz hogy a legolcsóbb ajánlható gép sem kapható 500k összeg alatt, mindent egybevetve. Mármint olyan, amit érdemes vásárláskor számításba venni.

dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az elektromos rásegítés úgy működik, hogy minél erősebben tekered, annál jobban segít rá az elektromotor. Ezen felül 10-20 kg helyett 20-30 kilókat kell megmozgatnod. Legalább annyira fogsz izzadni, mint egy normál kerékpárral.
dec. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Inkább robogót veszek,úgy döntöttem.

dec. 29. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így döntöttél. A megoldás szerintem a megfelelő öltözködés lett volna és egy hagyományos alu bringa (nem rásegítéses).
dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8/A bicikli az azért tekerős, egy kis mozgással jár,a robogón csak ülsz, és nézel.

Nem túl sportos ,de attól függ mire kell a járgány.

Ha az árat nézed szigorúan akkor egy jobb e-bike áráért már vannak robogók is.(!)

dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!