Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáron a középcsapágyat...

Kerékpáron a középcsapágyat szokták olajozni/zsírozni valahogy?

Figyelt kérdés
Eléggé kattogós hangja van. Kb. 2 hónapja is ez volt, akkor csapágyazták szakszervízben de most újra előjött.
márc. 4. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,azért kattog mert szét van esve.
márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A normál középcsapágyat zsírral kell öszerakni. De nem kellene néhány hónap alatt hangjának lennie. Ha jól rakták össze, jól állították be akkor általános használat mellegg évekig is elmegy.

Nem mostál be neki? Nem vereted meg a bringát az autómosóban a magasnyomásúval?

Biztos hogy a középcsapágy kattog? A váz el tudja vinni a hangot és sokszor az ember teljesen máshol hallja a hangot mint ahol tényleg kattog valami :D

márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én elég sokat használom szóval nem általános használat. Futárkodom szóval ez a munkaeszközöm. Viszont örülnék neki ha tovább bírná és nem tudom mit tehetnék ezért..
márc. 5. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem nem mostam semmit ott rajta
márc. 5. 20:19
 5/7 tothp ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a hajtókar van meglazulva? Érdekes hangokat tud kiadni. Még bőven azelőtt, hogy éreznéd a lötyögést.
márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
A mai kerékpárokon általában ipari csapágyas monoblokkot használnak; ezek lényege hogy gondozásmentesek -normál esetben nem szükséges (sok esetben nem is igazán lehet) hozzányúlni. Ha tönkremegy, cseréled és ennyi...
márc. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Alex Fly


Az a baj, hogy ennyibe kerül egy új középcsapágy bele:


[link]

márc. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!