Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Btwin...

Mi a véleményetek a Btwin országúti kerékpárról?

Figyelt kérdés
[link] konkrétan erről van szó. Nagyon meggyőző dolgokat írnak, csak nekem kicsit olcsónak tűnik ehhez képest, tehát örülnék ha tudna mondani valaki valamit erről:)
2011. ápr. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
112 ezer forint az olcsó? Oké, h nem egy TREK vagy egyéb híres márka, de sztem ennyi pénzért már csak rendes bringát adnak. Amúgy meg szerintem ez nem olyan dolog, hogy olcsó-e vagy sem: ha bármi alkatrész rossz rajta, vagy nem tetszik, fogod és kicseréled, ennyi. Nem hinném, hogy ennyi pénzért van pofájuk olyan terméket eladni, ami 10 méter után szétesik alattad. Megértem amúgy az aggodalmat, elvégre nem egy nagy neves márka, de gondolom ez csak hobbi kerékpár, szóval ha nem versenyzésre akarod használni akkor sztem erre a célra bármi megfelel. Alu váz, karbon villa ígéretes, ráadásul látom h a váltó/fékváltókarok shimano gyártmányúak, ami azért nem olyan rossz márka... Amúgy én is vettem már bTwin terméket Decathlonban, bringás gatya, kesztű, meg kilóméteróra, egyikkel sincs semmi bajom. Bár nem mentem még ilyen bringával, sztem nem lehet túl nagy minőségbeli különbsége hasonló árú otszágúti bringákkal összevetve, de a helyedben azért én utánanéznék, meg körbe,mert ilyen árban más országúti kerékpárok is vannak.
2011. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségű, az csak egy dolog, hogy olcsó. Attól még magas színvonal, jó minőségű alkatrészekkel. Ez a típus kifejezetten egy modern gép.
2011. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm a válaszokat! Amúgy szerintetek napi városi használatra mennyire alkalmas?
2011. ápr. 25. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok kátyú akkor kiváló.
2011. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!