Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások válaszolnátok?...

Bringások válaszolnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemtudok egykeréken kanyarodni. Vagyis a kanyarodás része már néha sikerül de akkor meg utána amikor szedném vissza egyenesbe akkor hirtelen elindulok a másik irányba. Gondolom nemlehet jól elmagyarázni elméletbe, hogy is kéne, de valakinek hátha akad valami használható tippje. Előre is köszi.
2011. jún. 24. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak nagyon nagy ívben tudok kanyarodni, egyik haverom viszont nagyon jól tudott kanyarodni, ő valahogy rántott a bringán egyet hirtelen, sose értettem, hogy tudott rajta maradni..szóval így adagokban kanyarodott. Én csak nagyon picit bedőlök és a kormányt is kicsit fordítom, ahonnan még vissza tudom hozni egyenesbe.
2011. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

nagívben néha nekem is sikerül mondjuk 45-90 fokot fordulni, de tényleg csak nagyon nagy ívben. Ha kissebb ívben próbálom akkor mindig "visszacsap" amikor hoznám vissza egyenesbe.

2011. jún. 25. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:

engem az érdekelne hogy milyen fokozatba kerekezel (kerekezni tanulok)


Én 2/1 vagy 2-be kerekezek (első fogas 2(közép) , hátsó fogas 1 vagy 2) de sajnos mindig mikor sikerül kiemelnem egykerékre akkor vagy balra vagy jobbra dőlök! De van olyan mikor elindulok megyek 1keréken 7-8métert és hiába tekerem egyszerűen mindig visszaáll 2kerékre! ebben tudnál segíteni?

2011. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kistányérral próbáld elöl és hátul középtájon. És ha hátradőlnél adagold a hátsó féket, az visszabillent, ha előre dőlnél, akkor (mivel kicsi az áttétel) beletekeréssel vissza tudod hozni. Ezekkel kell játszadozni.
2011. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

elöl legkissebb fokozatban, hátul 3.ban szoktam

a hátsó féket állítsd be úgy, hogy pont érezd hol fog, úgy könnyebb lesz holtpontoznod

2011. jún. 25. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat (és bocs hogy belerondítottam a kérdésedbe) ;)
2011. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemvolt belerondítás, végülis a témába vágott.
2011. jún. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!