Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Maxxis HollyRoller 26×2,4",...

Maxxis HollyRoller 26×2,4", kibír e 6,6.5 bar nyomást?

Figyelt kérdés
Többnyire városi gurulásokhoz használnám, trükkök nélkül... Szerintetek kibírja?
2012. márc. 17. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A gumin általában fel van tüntetve, hogy mennyit szabad belefújni.
2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, rá van írva, de a maximum 4 bar, ha azon felül fújom mi történhet?
2012. márc. 17. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, kellemetlen dolgok. Leugorhat a gumi a felniről (megtörtént eset), kihasadhat a belső(szintén megtörtént eset), stb, stb...Nem szabad túlfújni. Ha 4 BAR van feltüntetve akkor szerintem a legfelső határ legyen 5 BAR. Viszont ha a 4 BAR nem elég akkor 4,5 körül fújj bele. Inkább ne feszegesd a felső határokat, mert gond lehet belőle. Alapvetően egy ilyen gumi nem városi kerékpározáshoz van kitalálva, hanem streetre. Arra pedig szintén nem kell több 4 BAR-nál.
2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Én a 4 bar névleges nyomású gummát évekig használtam 6-6,5 baron (igaz, az 32-630-as volt). Max annyi történhet, hogy kisebb lesz a gördülési ellenállás és ellenállóbb lesz a defektekkel szemben (amennyiben jó állapotú).
2012. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!