Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fekve nyomást is csinálok...

Ha fekve nyomást is csinálok fekvőtámasz mellett, akkor később több fekvőt meg tudok majd csinálni?

Figyelt kérdés

Elég hamar elfárad a mellem és vállam fekvőtámasznál(10-15 körül)!Fekvőtámaszt szeretném fejleszteni kb 40-50 darabig!

De lehet, hogy a 15 kiló túlsúlytól van?

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 25. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én észrevettem hogy hétköznap nem érdemes fekvőzni lenyomod a fekvenyomást és a hétvégén pedig fekvőzől nekem már a 40-50 fölött megy...én azért csinálom így mivel felkell tölteni hétköznap a testet tápanyaggal ha edzel és utána is folyamatosan enni kell, hétvégére ezek betáplálódnak és akkor nyomod a fekvőtámaszt és garantáltan többet bírsz majd lenyomni mivel én kipróbáltam saját tapasztalat..
2012. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! A fekvőtámasz az állóképességet fejleszti.

Én elkezdtem futni, és most már így jobban megy a fekvő is.

2012. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Van bizony komolyabb testépítő is aki ezt alkalmazza (Ronnie Coleman), szóval valami biztos van a dologban, én nem csinálom, a fekvőtámasz nélkül is tökéletesen lehet fejlődni, az egész genetika kérdése kinek mi fekszik jobban, ezért sincs tökéletes edzésterv.

De azért itt van hozzá a Ronnie féle terv ha érdekel: [link]

2012. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yue-chan válasza:

Na figyi, elárulok egy titkot; egyáltalán nem kell megerőltetni magad, hogy fejlődj.

A túlsúlyt le lehet adni annyival, hogy odafigyelsz magadra, és akkor eszel, mikor éhes vagy, nem akkor mikor kaja van.

Heti két alkalommal járok edzésre (Hapkido) kb. másfél éve... 15 éves lány vagyok és 60-70 fekvőt le tudok nyomni némi bemelegítés után. Bár, ha rám nézel meg nem mondod XD (48kg vagyok)

Szóval, ezzel arra céloztam, hogy a rendszeresség a lényeg!!

2012. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!