Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj ha a nyak mögül...

Nagy baj ha a nyak mögül nyomást hátra végzem?

Figyelt kérdés
Váll edzés de én még is hátra végzem. Legfőképp azt dolgoztatja meg(ahogy érzem).
2011. ápr. 6. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egy jól végrehajtott nyakból nyomás a válladat fogja edzeni. Valószínű nem szabályosan végzed.

2011. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szabályosan végzem. Ülve,egyenes hát,vállnál kicsit szélesebb fogás. Így van leírva bodybuilderen.
2011. ápr. 7. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha szabályosan végzed, akkor a vállad fog dolgozni! A negatív szakaszban ugyan érezhető, hogy a lapockák kicsit közelednek, de ettől még nem a hátad dolgozik.

2011. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam széles fogásba. Jól ki készítette a deltámat. Szerintem így is szabályos. Szerinted?
2011. ápr. 7. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem tudom neked mi a széles, de nekem az alap fogásom olyan széles, hogy ha leengedésnél a rúd fülmagasságba van, akkor az alkarom pont függőleges. Lényegében ugyanúgy fogom, mint fekvenyomásnál.

Ha neked széles fogással volt jó deltára, akkor úgy kell fogni.

2011. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam a széles fogás egy métert jelent. Tudom elég hülyén hangzik de a deltámat rendesen szétszedi. Amúgy neked alap fogással mennyire dolgoztatja meg a válladat?
2011. ápr. 7. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nekem az az alap fogás amit leírtam. Tehát olyan szélesen, mint fekvenyomásnál, durván 1 méter. A nyakból nyomásnak a delta első felét kell dolgoztatnia, tehát elméletileg jól csinálod.

2011. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:) Jó edzést:D
2011. ápr. 7. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Köszi szépen! Neked is jó edzést!

2011. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!