Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A munkahelyemen cikiznek,...

A munkahelyemen cikiznek, mert kerékpárral járok munkába, és nem autóval, ez miért van?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul esik:( Úgy érzem kiközösítenek...

2012. júl. 10. 21:49
1 2 3
 11/21 claidheamohmor ***** válasza:
100%

...a sok gyökér... tipikus magyar munkahelyi mentalitás.

Egyedül mereszti s*ggét a családi, egy-számmal-nagyobb-mint-amit-megengedhetne-magának kocsiban, 3-4 km-es távokat is azzal tesz meg, aztán sír a szája, hogy magasak a fenntartási költségek, drága a benzin, és még halálra is stresszeli magát reggeli, meg délután csúcsforgalomban.

Ez kerékpárral nincs meg. Mindkét járműnek megvan a maga felhasználási területe, célja, mérlegelni kellene, hogy mikor, milyen célra, távra, időjárási körülmények közt melyikkel érdemesebb elindulni. Van, amikor autóval, van, amikor kerékpárral. De a lustaság...

Tojd le őket magasról, esetleg diszkréten küldd el a k*rva anyjukba. Defektjavító készlet és minipumpa mindig legyen nálad :)

2012. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 claidheamohmor ***** válasza:
100%

...egyébként szoktam érezni, mikor poén, és mikor rosszindulat. Lehet különbséget tenni, és úgy is kezelem.

Egyébként annyira nem is gyakori, talán a sorozatgyilkos fejem miatt nem nagyon b@sztatnak.

2012. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Linkoln ***** válasza:
100%

Tényleg azért mert lusta hájfejek.

Kerékpáros vagyok és nagyon feldühít hogy 100járműből 99 autó ami elmegy mellettem, pedig semmi nem indokolja nekik hogy használják...

drága, szennyezi a környezetet, és tunyít, veszélyezteti más életét, de tojnak rá.

Városon kívűl 1 autót látok kb percente, városon belül vagy 5ször ennyit, tehát lényegében őket lehetne lenézni hogy mekkora szemetek.

Én örülök hogy használod!

Ha szeretsz bicajozni vegyél egy szép versenybringát, azzal nemszoktak cikizni, meg jó érzés tekerni őket, illetve talán mégjobban megkedveled.

A másik hogy ne mutass reakciót, amivel szórakoztatnád őket.

2012. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A cégnél ahol dolgozom az cég igazgatója jár kb:3-kilométeről (ha az időjárás engedi) montival! Egézségesebb mint az autó és egy kis mozgás nem árt!
2012. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagy, jól sejtem?

Először is differenciálni kéne, hogy hogy cikiznek.

Ha csak ugratnak, akkor te is vágj vissza :) pl így:

- Édesapám, mikor téged a nővér tol ki a tükörhöz, hogy meglásd a saját farkad, akkor én még mindig feszes seggű, kívánatos hapsi/csaj leszek!

Ha komolyan basztatnak, akkor elég reménytelen, autóbvzi idióták, akik inkább ülnek naponta 2x1 órát a dugóban...

2012. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De én tényleg nem értem, hogy ezért valakit hol, vagy mi okból cikiznek? Most ha valaki ugrókötelezve járna be dolgozni, az oké, van benne valami ha cikizik... de biciklivel? Ilyet én még csak nem is hallottam, hogy valaki szerint gáz lenne ha biciklivel járnak dolgozni.
2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Linkoln ***** válasza:

Egyik barátom nem próbált kétkerekűvel tekerni, és így maradt a triciklinél, nah az picit cikis, főleg mikor a főúton teker a 20"os kerékkel :D

De amugy jah nem cikis, én büszke vagyok rád!

2012. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én azon kívül, hogy jó és olcsó bringázni és nem akarom még én is a levegőt kipufogógázzal szennyezni, azon kívül azért is járok kerékpárral, MERT NINCS IDŐM AUTÓKÁZNI VAGY A KISZÁMÍTHATATLAN TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL ÓRÁKAT UTAZGATNI....


Mondd te is, hogy nincs időd autókázni a dugókban, fontosabb dolgaid is akadnak annál!

2012. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Már csak elvből sem mondanék nekik semmi indokot, hogy miért járok biciklivel. Aki annyira idióta, hogy szerinte ciki, annak fölösleges magyarázni.
2012. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát havi 100 ezres fizetésből nehéz lenne mindig megvennem a bérletet, marad a bicikli
2012. júl. 14. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!