Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés után használhatatla...

Biciklizés után használhatatlan a kisujjam, mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
Remélem, másnak is volt már hasonló tapasztalata: ma elég nagy súllyal a hátamon tekertem kb. 25 km-t és a teher miatt nagyrészt előre kellett dőlnöm, a karjaimmal tartva magam. Közben párszor éreztem kisebb bukkanóknál, hogy a karjaim egy pillanatig nagyon fájnak, főleg a könyököm és a csuklóm közti szakaszon, feltételezem, valamilyen idegi eredetű dolog volt a nagy nyomástól. Már egy ideje itthon vagyok és azt vettem észre, hogy a jobb kezem kisujja nem hajlandó a többivel párhuzamba állni: akárhogy próbálom, a többi kinyújtott ujjamtól elkanyarodva valami furcsa görbe formát vesz fel és markolni sem tudok vele. Legalább nem fáj. Mikorra múlhat ez el?

2012. aug. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Told hátrébb az ülésedet, hogy a súly nagy része a hátsó keréken legyen. Mindennapi használathoz is jobb így, stabilabb a bicikli.
2012. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elzsibbadt párszor, volt, hogy csak másnap estére múlt el. Szerintem holnapig várj, hátha öngyógyuló, aztán menj orvoshoz, ha nem javul. Jobb nem szórakozni ezzel.
2012. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit off: hátizsáknál sokkal jobb a csomagtartóra tehető oldaltáska.


Egyébként ha nem görbe akkor a pihentetésnek elégnek kell lennie.

2012. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
Igen a súly miatt szétnyomta a tenyeredben az ideget, ne parázz max másfél két hét és totál el fog múlni masszírozd finoman a nyeredet néha, de várni kell. Nekem volt ennél extrémebbtapasztalatom is, zsír új bringa, zéró edzés, 0 kmt mentem a keróval és 1 napos Balaton kerülés......, nem éreztem semmit hogy fájna vagy bármi, mivel a nyereg rossz dőlészögben volt és a súlyom nagy része a kormány felé dőlt, a nyomás ami a tenyereimre nehezedett szétnyomta az idegeket és mindkét kezemen 3-3 újjamat nem tudtma mozgatni két hétig, gondolhatod hogy életem addig....wc-zés és társaik :DD a nyegedet is be kéne állítani mert egyrészt vagy túl magasan vagy alacsonyan van, nézz rólad videót a youtube on vagy a dőlészögét kéne a vízsintestől felfelé egy picivel feljebb tenni, és nem, nem fog nyomdni ott lenn nyugi.
2012. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!