Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli vásárlás előtt állok...

Bicikli vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a hozzáértők/tapasztaltak véleményét. A következővel szemezek: Giant Roam XR 2 Disc kerékpár 28" 2012 Tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés
Esetleg létezik ennél jobb darab ebben az árkategóriában? (200eFT alatt) Nem szeretnék használtat venni, mert tapasztalatlan vagyok és félek, hogy átvágnak. Legfőképp városi használatra kellene, tehát a gyorsaság számít, ezen felül bírjon egy-két hosszú távú kiruccanást rosszabb minőségű utakon, szóval a tárcsafék és a teleszkóp jó lenne (cross-trekking bicikli).

#vásárlás #giant roam #xr 2
2013. febr. 23. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen célra felesleges ennyit költeni. Vegyél egy trekkinget lock outos (kikapcsolható) teleszkóppal tárcsafék felesleges, nekem sima v fékem van ami tökéletesen mûködik nyáron erdõben is elég meredekebb lejtõkön. Ha elsõsorban utakon használod akkor vegtél rá vékony, aszfaltra való külsõt azzan sem fog ártani heti 1-2 km földút.
2013. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen felhasználás mellett a tárcsafék, csak felesleges csicsa..
2013. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

legjobb ér érték, alu váz, kazis agy, duplafalu felnik, bivaly shimano v-fékek, acer váltó, blokkolható teló,


[link]


(Sajna a képen az alap felszereltsegu van, de googlin van rola kép)


ugyaitt full felsökategóriás, integrált tengelyes slx felszereltséggel is 150ért, ami giantbe min 300lenne..XD


örök vázélettartam gari, altus-acera felszereltség, tárcsafék


[link]


szintén örök vázgarancia, alivio-deore felszereltség, szintén tárcsás


[link]



ahogy nézem a giant szintén csak acerás, és semmi tudás, max a tárcsafék, de a tektro draco..hááát..inkábbb egy jo v-fék:D

1évig jó, addig max a melegedéssel lehet gondod, de amikor elkezd folyni, es levegösödni a pokolba kivánod majd:D


De te tudod:D

2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!