Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tekerés közben néha ugrik...

Tekerés közben néha ugrik egyet a lánc, vagy mintha váltanék egyet olyan érzés. Ez mitől lehet? Váltó probléma?

Figyelt kérdés
Elég zavaró tekerés közben mikor megakad a lábam és nem tudom mi lehet a gond, ránézésre nem látszik semmi.

2013. ápr. 10. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg elkopott a láncod vagy a tányérjaid vagy a sor, vagy mind3. ritkább esetben szalajt a racsnid
2013. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy hosszab a lánc egy kicsit?
2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Passzolom... az nem lehet, hogy azért van ez, mert mondjuk párszor véletlen keresztbe váltottam?

Amúgy most akarom majd elvinni nagy generálra, mivel 20-án critical mass, úgyhogy oda már hibátlan gép kéne. :D

2013. ápr. 10. 15:09
 4/9 anonim válasza:

Nekem pont ugyan ez volt. Az én esetemben már annyira rozsdás volt a lánc hogy egyes szemek nem "hajlottak".

Be kell olajozni majd bejáratni újra olajozni bejáratni és ezt addig amíg nem jó. Van egy jó spray (nem olaj) autós boltban és tescoban is rátalálsz a dobozán az van hogy:

WD-40. Nekem ez segített.

2013. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl laza a váltó lánvfeszítője??
2013. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem igazán értek hozzá
2013. ápr. 11. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
WD-40 et nehogy rakj a láncra! az max tisztításra jó vagy az ajtó megolajozására, a láncnál kiszedi a maradék kenőanyagot is és kiszárad kb 5 nap múlva és rosszabb lesz mint volt , 300ft os hagyományos gépolaj amivel szabad , vagy 1500ft os Rohloff agyváltó olaj (évente 1X és nem lesz vele gond)
2013. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megoldódott végül? Mi volt a probléma?
2017. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néha van mindig. De gondolom a lánc miatt.
2017. máj. 6. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!