Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az nagy hátrány, ha biciklin...

Az nagy hátrány, ha biciklin elől szélesebb hátul keskenyebb gumi van? Sokkal nehezebb tekerni? Nagyon nagy a szint különbség?

Figyelt kérdés

Elől: 26x2,6 ; hátul: 26x2.0


Nehéz így tekerni? Illetve a szint különbség nagyon érezhető? Elől sokkal magasabb lesz?



2013. jún. 12. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
necsináldmár!
2013. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még írhatna valaki véleményt, hogy lássam a többség mit mond. :)
2013. jún. 12. 19:20
 4/7 anonim válasza:
mihez kell előre 2,6os?
2013. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

nekem elol 28 hatul 25milimeteres van...de 2.6kontra 2.0coll...az azert brutal..XD

en a 3mili kulonbseget is megerzem....

azert annak brutal gordulesi ellenallasa lehet...

2013. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Régen hátul is DH kerék volt csak elkopott, ennek mérete 2.35-volt. Itt nem nagyon éreztem szintkülönbséget vagy hajtási nehézséget. Most vissza akarok állni sima montis kerekekre, amik aszfalton nem kopnak, sima a futófelületük és gördülékenyek.


Nyilván elől a 2.6-os kerék nem kopik annyira szinte semmi baja, ezért nem akarom lecserélni még.


Eredetileg hátra 2.2-es kereket akartam de nem találtam ebben a (mountain bike-os) kategóriában csak DH-ban.

2013. jún. 12. 19:55
 7/7 bringásGyuri válasza:
Én elöl Schwalbe Big betty 2.4-es hátul pedig Gazza freeride 2.35-ös gumikat használok!én szeretem ha elöl tart a kanyarban bár az is igaz hogy városban is csapatom és hozzá kell tenni hogy a gyalogos baszik a bringásra és persze az autos észre sem vesz igy gyakori hogy a füvön meg minden féle részeken kell kikerülni előzni meg stb irányváltás kell csinálni 40km/h sebességnél igenis fontos a tapadás...vizet füvön baszhatod a városi gumikat...
2013. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!