Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok hasznos tippeket,...

Hancock22 kérdése:

Tudnátok hasznos tippeket, tanácsokat adni fegyencedzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el olvasni a könyvet, azután elkezdem csinálni. Tudok már néhány dolgot ezzel kapcsolatban, de hasznosabb információkat is szeretnék kérni olyantól, aki csinálja/csinálta. Itt gondolok arra, hogy heti hányszor érdemes csinálni, mennyire változtassak az étrendemen stb...Minden tanácsra és tippre kíváncsi vagyok,. :) A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :) 15/F

2013. okt. 5. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem fegyencezem (bár kipróbáltam) de a kajádnak edzéstől függetlenül jónak kell lennie.

Próbáld növelni a fehérjebevitelt,és csökkenteni a károsakat.(gyorskaja stb.)


És fontos a pihenés is.

2013. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megfogadom . :) Még annyit, hogy a péksüteményeket is hanyagoljam? Elég sokat szoktam enni, de azokat nem tudom ki kellene-e szedni az étrendből.
2013. okt. 6. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
a péksüteményekben semmi hasznos tápanyag nincs, sőt, egy rakás szar az összes. ha már mindenképpen a fegyencedzést választottad...kajálj jól, mert hihetetlen nehéz lesz az izomépítés...
2013. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
aki fegyencezik, az nem az izomépítésre megy(általában), mert arra ott van a TESTépítés, olvas el a könyvet abban minden benne van, és/vagy csatlakozz a fegyenccsoporthoz a fészen
2013. okt. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olvasd

lemaradt a D betű

2013. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp el fogom olvasni aztán csatlakozom is a csoportba. :) A fegyencedzés erősít ha jól tudom és nem igazán izom tömeg növelése a cél. Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 7. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
jól tudod, a fegyenc a relatív erőt növeli, vagyis a testedhez képest erős leszel, jól fogod tudni irányítani
2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!