Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debreceni biciklisek figyelem...

Debreceni biciklisek figyelem kinek lenne elmenni Francia országba?

Figyelt kérdés
Kinek lenne kedve eljönni velem Franciaországba egyet mártózni a tengerbe és aztán haza jönni? nem kis meló tudom de én nagyon mennék

2013. dec. 21. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Biciklivel?
2013. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen:)
2013. dec. 21. 12:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én becsatlakoznék útközben Pestnél :)
2013. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kedvem lenne, csak a család, meg az edzettségem akadályoz meg...:)


Balatonig se tudom magam levonszolni.:) (Pedig nyögni is tudok pár dolgot franciául!:D)

2013. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Franciaország melyik részére gondoltál? Mert azért ha felőlünk eső részén lévő tengerparthoz mész, az is legalább 1000 km.
2014. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, de ez elég kemény túra mind fizikailag, mind anyagilag (én nagyon alsó hangon minimum 100-120 ezer forinttal számolnék per fő) és időben is.

Nem úgy tűnik, hogy rutinos túrázó vagy - ha mégis, akkor elnézést, a kérdésed formájából következtettem -, szerintem jobb lenne előbb szerényebb célokat kitűzni. Mondjuk Balaton körbetekerése, Ausztriában egy Szentgotthárd, Graz, Bécs, Szentgotthárd kör, vagy ha mindenképpen ragaszkodsz a tengerhez, akkor Horvátország. Rijeka Nagykanizsától vagy Nagyatádtól 330-350 km.

2014. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszonylag jó edzett vagyok nap 100-110 km meg se kottyan meg a tempót is tudom tartani csak a barátaim nem jönnének mert sok lenne meg a biciklijük se bírná és valaki írna akkor egy olyan "pályát" ahol valami tengerhez el lehet elbiciklizni és Debreceni kerékpárosok írhatnának :)
2014. jan. 12. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:

És két héten keresztül mentél napi 100 kilométert esőben és 40 fokban? Na mindegy.

Itt egy tengerpartra vezető út:

Nagykanizsa-Berzence-Bjelovar(Koprivnica)-Zágráb-Karlovac-Senj-Rijeka

2014. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5. vagyok. Én is terveztem egy ilyen túrát, bár először én szerényebb körülményekre gondoltam, mint pl. Horvátország, de én szívesen benne lennék.
2014. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!