Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van az, hogy pár nap...

Miért van az, hogy pár nap alatt kiszökik egy csomó levegő a kerekeimből?

Figyelt kérdés
Teljesen új belső gumikról van szó, felfújtam keményre, de pár nap múlva már puha volt, pedig nem lyukas.

2014. júl. 14. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz a szelep, alapból szar minőségű a gumi.
2014. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szelep jó, akkor porózus a belső, amit a lavór víz se mutat ki. Megoldás: kuka. Vagyis mégse kuka, mert a rossz belsőgumi sok mindenre jó :)
2014. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ milyen bringa... egy országúti kerekéből a 7-8 bar-nál teljesen normális, azok gyorsan veszítenek a nyomásból.
2014. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A belson is lehet olyan kicsi lyuk hogy nem is látod de enged, tényleg én is csak a szelepre tudok tippelni hogy nincs behúzva eléggé vagy rossz. Olyat meg hogy rossz minoségu belso olyat még nem hallottam, legalábbis ha tényleg új akkor ki kéne bírnia valamennyit akármilyen minoseg is.
2014. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!