Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék elkezdeni downhill-e...

Szeretnék elkezdeni downhill-ezni, hol, mivel kezdjem, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Miket kéne vennem, hol, és hova tudnák menni?


Köszönöm.



#Attila #downhill #toljad géza #jolikám kupak
2014. dec. 30. 23:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ilyen merev vázban amik dirt/fr-re vannak ajánlva a 14,5 " a normális de van valamelyik vázból 16"-os is pl [link] pontosabban ez 15,5 " azt hiszem.
2015. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gondolod ilyen vázat vegyek kezdésnek?

2015. jan. 3. 01:55
 13/19 anonim ***** válasza:
A te magasságod esetében már nem a vázméretet (nyeregvázcső hosszt) kell nézned, hanem a váz hosszúságát. Egy rövid vázzal nagyon kényelmetlen lenne menned, sokszor belevernéd a térdedet. Ha te magadnak szeretnéd építeni a bicajt, ráadásul új cuccokból, akkor nem állna meg 200 ezernél. Én ezt a bicajt venném a helyedben [link] . Kell még venned hozzá egy első féket, meg váltás sem árt, de ez a bicikli gyönyörű állapotú, nem agyon harcolt még éppen eladható kategória.
2015. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de Sopronban árulják, az meg nem éppen van közel... :)
2015. jan. 3. 14:38
 15/19 anonim ***** válasza:

Én kb 178 cm körül mozgok jelenleg egy gepida karaton vázam van egy 14,5"-os az első háromszög mondhatni nem hosszú de én nem verem be rajta semmim. Le írnád melyik megyében vagy melyik faluban/városban laksz? Addig is küldök egy pár hírdetést.

[link]

[link]

[link] ez egész jónak tűnik. Ezen kb nem is kell cserélni semmit.

[link] ez sem tűnik rossznak

[link] még ez is elég jó.

2015. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Pesti vagyok.

2015. jan. 4. 23:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező irigyellek, te igen szerencsés vagy hogy Budapesten laksz, rengeteg "magán" dh pálya található ott. Vágj bele bátran, minden lehetőség adva van a városodban.
2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

amit a 3. ír az egy kicsit messze van a valóságtól,a János hefyen azért lehet itt-ott csapatni félig meddig legálisanés ha ott mozogsz akkor beépülsz a DH-s közösségbe azok pedig tudják merre kell gurulni.

Én egyből összetlós géppel kezdenék,mert akkor azt kezded érezni. én 25évesen ültem fullira és nem lettem gyorsabb 2évbe tellet,hogy érezzem,a gépet,és reflexből reagáljak,ne kelljen gondolkodni a következő muzdulaton. kell majd egy fullface bukó azt 10-től a csillagos égig árulnak (nem feltétlen briinga boltban nézelődj)

térd,sipcsont,könyök védők ezek is 10től vannak.kesztyű,szemcsi,esetleg gerinc védő- ezt drágán mérik 40től.

és persze nem árt ha vannak tartalék cuccok a bringához.

ja a bringa 400ropitól indul,ha találsz.

2015. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem vágyam bekerülni akármilyen közösségbe.
2015. jan. 11. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!