Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez mennyire jó eredmény?...

Ez mennyire jó eredmény? (Kerékpározás,12/F)

Figyelt kérdés
Szóval 2 hete kaptam egy orszaguti kerékpárt (btwin triban 300) ami a tipikus kezdő kategória. Most a napokban teljesen sík terepen, sima aszfalton, szélcsendben, (ritkan enyhe szembe illetve oldal szel volt) 21510m-en kereken 37 perc alatt mentem végig. Ez mennyire számít jónak az én koromban? Egyébként szélcsendben 33-37 km/h-val, hatszelben 39-46 km/h-val, szembe szelben 23-28 km/h-val, oldalszélben 27-33 km/h- val tudok tartósan menni.

2015. ápr. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy MTB-ot hajtok széles gumikkal és ugyanezeket produkálom. Néha bírnék gyorsabban is menni, csak az a baj, hogy elfogy a sebesség és nincs hova váltani. Amúgy jó ez hogy ilyen gyors vagy meg minden, csak ha bármi gáz van tudj is megállni. Nekem már volt olyan, hogy ugyanígy kb 33-mal mentem és balról egy kisgyerek kigurult az ő műanyag kis motorjával. Neccesen de elkerültem, és akkor még vastag gumikkal számoltunk. Neked vékony kerekeid is vannak úgyhogy óvatosan.
2015. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én munkába járok biciklivel, Checker Pig 28-as trekking kerékpárom van versenykormánnyal, 29 km-re lakom a munkahelyemtől, átlagba 45-50 perc alatt ott vagyok, haza kb ugyan így. Szerencsére végig kerékpár út van, így lehet tekerni.
2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gumikat nem írtam, hátul 1,75-ös Continental City Contact, elől is ez a Continental van csak keskenyebb egy számmal.
2015. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 vagy hhm elég jó.

javaslom,hogy nézelődj klubbok felé,hátha tudnak veled valamit kezdeni.

2015. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!