Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti mit csináltok, amikor...

Ti mit csináltok, amikor megunjátok a tekerést?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hosszú távú tekerésekre.amikor messze még a cél de menni kell.amikor ugymond csömör fog el,akkor mire gondoltok.mit tesztek hogy jo legyen.

#Túra.unás.tekerés
2015. júl. 14. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megállok.
2015. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én a multkor majdnem eldobtam a bringát.
2015. júl. 14. 10:28
 3/14 A kérdező kommentje:
De aztán mégse,megálltam pihenni,felfrissülni,és go tovább.nem volt kellemes de mégis jo volt az egész.
2015. júl. 14. 10:44
 4/14 Krisz85 ***** válasza:
fejben szugerálom magam, hogy jól megyek, felváltok és inkább prögetek, de néha pont ellentétesen leváltok és megek pár intenzív résztávot hogy ne legyen monoton, de megállás sem hülyeség, sőt!,egyébként vizualizálom hogy milyen baromira fitt vagyok/ amúgy nem vagyok/ elképzelem magamat kivülről, nekem ez sokat segít, de pofaszélben ez sem, na ha van dolog amit utálok az a szembeszél, még a viharnál is rosszabb...
2015. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem az oldal ill.az oldal-szembe szél idegesit.ha nem állnék meg akkor nem tudnék tekerni,mármint csak gurulnék 5- 10 km/h sebességgel a csövön ülve.kinlodnék inkább.
2015. júl. 14. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy pörgős, ritmusos, jo dallamu számot kezdek el dudolni magamban es egy kicsit magasabb pedal fordulattal megyek tovább. De csomó esetben a pihenő a legjobb.
2015. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én már dobtam be a bringát a bokorba, mikor órák óta mentem masszív 20 km/h-s ellenszélben, és még kb. 80 km hátra volt. Leültem az árokpartra, ettem két csokit, aztán továbbmentem.


A széllel az a baj, hogy demoralizál. Az emelkedő egyben ígéret a lejtőre, ahol igazából nem kapod vissza teljesen, amit az emelkedőbe öltél, de pszichológiailag segít. Az ellenszélnél nincs ilyen ígéret, azt nem kapod vissza. De fizikailag nem nehezebb, mint az emelkedő, csak fejben.

2015. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amugy en most szereztem vadi uj bringát, ugyhogy dobálózni egy ideig nem fogok :DD de biztos megkonnyebbules lehet elhajitani :)) a lényeg hogy a feeling nekem is megvan :)
2015. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindig zenét hallgatok és vidáman tekerek. És mivel nagyjából azért már tudom, mennyit bírok, megpróbálok csak a végére kinyúlani :) A pofaszél engem is tönkretesz agyilag, úgyhogy szeles időben nem is nagyon indulok el. A napfényes, csendes idő az igazi, egészen egyszerűen igazi kikapcsolódásként akarom megélni a bringázást, nem holmi keserves gimnasztikaként.
2015. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel szeretek bringazni, ezert nem unom meg. En mindig a hangulatomnak megfelelo tavot es nehezsegu utvonalat valasztok es igy nem is kell a hataraimat tulszarnyalni. Orombringas vagyok: akkor es annyit bringazom amennyi jol esik.


Aki megunja a tekerest es a bokorba dobalja a bringajat, az inkabb motorozzon, vagy gyalogoljon.

2015. júl. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!