Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10-14 eves tancos, balettes...

10-14 eves tancos, balettes stb lanyok! Ti mit csinaltok, ha van edzesetek vagy fellepesetek/versenyetek amikor megjott a menstruaciotok?

Figyelt kérdés

1 honapja jott meg nekem eloszor, akkor valahogy elmaradtak a balettoraim, igy nem volt baj. Viszont most megjott es nem tudom mit csinaljak. A balettruhabol ugye kilatszik a betet formaja meg a szele is talan szoval ugy tuti nem megyek. Kihagyni sem szeretnem az orakat, mert nemsokara lesz versenyunk, meg csomo fellepesunk es probalni kene. A tampon az egyetlen megoldas, de az a baj h kicsit felek tole es nem merem megkerni anyumat h azt szeretnek hasznalni balettre :/. Ti mit csinaltok? Ti hogy kertetek 'engedelyt' a tamponra?

12,5/L



2015. máj. 10. 08:28
 1/5 anonim válasza:
Épp betétet vettünk ott volt mellette a tampon megkérdeztem hogy kipróbálhatom-e azt mondta nem.Megvettem magamnak és azóta azt használok és ő elfogadta.Én kézilabda edzésekkel voltam így hogy nehezen mentem mert az alhasam meg a derekam nagyon szokott fájni...
2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj h anyum egyedul vasz egy csomo betetet, mondta h valasszak, ami nekem nem kell, azt majd o elhasznalja... Neki van itthon tamponja de nem mer megkerdezni h hasznalhatok-e en is es csak ugy elvenni sem akarom :/ ezert kene vmi otlet surgosen. De az lesz h holnap ha magatol nem szol akkor majd megkerdezem edzes elott h 'akkor mit csinaljak tancon? Tudod, a balettruhabol biztos kilatszik a betet..' Remelem nem kellesz kimondjam, hanem mondja o h akkor haszmaljak tampont es remelem sikerul majd feltegyem.
2015. máj. 10. 23:03
 3/5 anonim válasza:
Tudom mit érezhetsz mert én most keszek 14 de menj oda hozzá és mond meg neki hogy a balettruhából kilátszik a betét és nem szeretnéd hogy mások lássák kérdezd meg hogy mit lehet tenni és akkor mondani fogja hogy ott a tampon stb...
2015. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi haat ma volt balettora es vegul nem mertem szolni de szerencsere nem latszott ki a betet, mert vastag harisnyat vettem(eljen, hogy meleg van, na mind1) es a fellepo ruhankban voltunk ami nadrag meg van szoknya is es van kulon egy ilyen bugyi szeruseg az a lenyeg h annyi ruhat vettem a fenekemre h szerencsere nem latszott ki semmi. De legkozelebb nem birom ki meg egy ora izgulassal h nehogy atazzak vagy vmi..
2015. máj. 11. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szólj Anyudnak!


Mondd meg, hogy napközben elvagy a betéttel, de edzésen nagyon kényelmetlen, adjon egyet erre az esetre.

Amúgy tampon + tisztasági betét tökéletes, a tamponból van extra mini is, neked valószínűleg azt kéne használnod.

2015. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!