Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felső csuklyához milyen...

Felső csuklyához milyen gyakorlatokat csináltok?

Figyelt kérdés
és mennyit?és mennyi kell hogy rendesen meg tudd edzeni?
2015. máj. 23. 12:24
 1/6 Sowilo ***** válasza:
Ha nagy súllyal csinálod a felhúzást és az evezést, kapnia kellene rendesen a csuklyának is. Én vállvonogatásnál többet soha nem végeztem csuklyára.
2015. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van alsó meg felső csuklya? Vállvonogatás, állig húzás elég. Nem kell túlzásba vinni a csuklya edzést, nagyon sokaknak elnyomja a vállát a nagy csuklya, főleg a keskenyebb vállszélességűeknél néz ki hülyén az óriási csuklya.(pl.: [link]
2015. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. és hányszor hányat csinálsz vállvonogatásból?
2015. máj. 23. 12:30
 4/6 A kérdező kommentje:

"Van alsó meg felső csuklya?"


[link]


van

2015. máj. 23. 12:32
 5/6 Sowilo ***** válasza:
Leírhatnám hogy hányat csinálok, de azzal csak azt tudnád meg, hogy az én testem mire reagál a legjobban. A tied valószínűleg másra.
2015. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én külön csuklyára soha nem edzek, mégis nő, sőt, talán az egyik legfejlettebb izom nálam. Én épp inkább azzal szenvedek, hogy állandóan nyújtogatnom kell, na persze az ülő életmód miatt is rohadt tónusos lenni. Én úgy érzem, hogy evezésnél, lehúzásnál bőven kap, ha csinálsz felhúzást, akkor pláne. Persze ez egyéni dolog, ha nem nő, akkor lehet rá csinálni vállvonogatást.
2015. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!