Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti bringát szeretnék...

Országúti bringát szeretnék venni 350000-400000 ért. Van tippetek hol és milyet?

Figyelt kérdés

Már régebb óta országútizok csak kinőttem mind méretben mind tudásra. 350000-400000 között keresnék aránylag tartós gépet(plusz 1 kg nem zavar de ha belemegyek egy kis kátyúba nem akarok egyből 8ast kiszedni a kerékből).

Ha alkatrészenként rendelem jobban kijöhetek belőle? Milyen vázat és kereket tudtok ajánlani?



2015. aug. 9. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mar ennyit szansz a vasarlasra es jol is akarsz jarni, akkor ne szezonban vasarolj es ne az ev vegi unnepek kornyeken ... januar-februarban egesz jo keszletkisopro akciok vannak, akkor erdemes vasarolni.


Ne aggodj, ennyiert mar eleg nehez melle nyulni.

2015. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha webshopból rendeled, akkor kb 10-15%-al olcsóbban kijössz.

Viszont előtte nem árt megnézni a gépet. Mindenképp keress fel egy üzletet ahol van a kiszemelt darab. Vannak olyan webshopok ahol személyesen is át tudod venni a bringát. Az még jobb.

2015. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha alkatrészenként veszed nem jössz ki olcsóbban.

Kerékből én mindenképp valami gyárilag fűzött kerékszettben gondolkodnék, elsősorban ipari csapágyas aggyal. A helyedben konkrétan ezt a bringát venném meg:

[link]

2015. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

Jól írják előttem, a Rose-nál ár érték arányban nem kapsz jobbat, főleg azért, mert nincs bolt, csak web, viszont csapatokat is szponzorálnak, fejlesztenek is, tehát nem gagyi termékekről beszélünk, hanem német csúcsminőségről, a design azért hagy némi kivetni valót, de ez privát vélemény, felszereltség / ár / érték arányban nincs jobb a világon, ha valaki tud mégis, szóljon, mert veszek!!!!


A Canyon még ami nagoyn jó, szintén netről nincs bolt és van jó pár komoly csapat akiket támogat, Movistar Kathusa,


de ilyen összegért tényleg nagyon jó kerékpárt lehet kapni, hasonlítsd össze a felszereltségeket és rájössz melyik gép nem annyira jó ár érték arányban, pl nekem a Merdia nagyon nem adja sajnos, vagy akár a Pinarello és Bianchi sem, a Wilier viszont ár érték arányban nagyon jó, néha még a Colnago is talán.

2015. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

ha a kényelem is számít akkor karbon jobban elnyeli a rezgést, de minimum alu váz és karbon villa


kerékből Campagnolo nagyon jó ár érték arány, a Mavic sem rossz de sok rosszat is hallottam róla, nem használtam még,


ami még bringába jó a Cube szinte összes modelje a Peloton SL ami piros idén nagyon jó ár érték arányban van Shimano 105 szettel/ ami a harmadik a sorban, nagyon jó darab, és tartós/, nézd majd meg.

2015. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd meg a Cube és a Wilier bicajait is.
2015. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!