Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 45 perc kardiózással le...

Napi 45 perc kardiózással le tudok fogyni 1 hónapon belül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 45 perc alatt teszek meg kb 5 km-t, futógépen kardiózok, futást és emelkedőn való gyorssétát kombinálok. Általában úgy nézem, hogy 1km-t futok, fél km-t gyorssétálok. Ez mellett persze igyekszem odafigyelni az étkezésre, reggelire kevés zabkása + joghurt, ebédre általában csirkehús, leves, saláta, vacsorára nagyon keveset eszek és változó hogy mit. Uzsonnára gyümölcs vagy valami könnyű. Édeset nagyon ritkán eszek, csak ha nagyon megkívánom. 175 cm és 55 kg vagyok (lány), nincs rajtam sok izom (egyelőre) :) A kardió után erősítek egy órát. Eddig 2 hete csinálom ezt, de nem vettem észre változást. Persze tudom, hogy ez kevés idő, csak érdekelne olyanok véleménye, akik jobban értenek hozzá, hogy 1 hónap alatt már lesz szemmel látható változás ha igy csinálok mindent ahogy leirtam? Ha nem, min változtassak?
2015. febr. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
3hónap alatt lesz szemmel látható változás ha rendben van a kajád és az edzésed.
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:

Több fehérjét vigyél be és gyakrabban egyél.


Fogyás esetén (kalória deficit) nem lesz izmosodás.

2015. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem mit akarsz elerni

Fogyni tudsz csak ahhoz vacak etrend

Izmosodasra ez SEMENNYIRE nem való.

Időpontokat allitgatni meg felesleges. Csinald normalisan es akkor lesz eredmeny. Az hogy pont 3 honap utan kenne,baromsag.


2 het utan ettől ne varj semmit.

Kis alazatot tanuaits a sport irant..

2015. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
55kg képzelem mennyi zsír lehet rajtad.
2015. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félreértettetek: nekem most a zsír leadása az első számú célom, nem pedig az izmosodás! Valószínűleg akkor szeretnék majd izmosodni ha nem lesz rajtam zsír...

Mellesleg nem kell bunkónak lenni, hiába vagyok 55 kg ha van úszógumim és felesleg a fenekemen.

Az időt nem mérem, csak én ezt így tudom teljesíteni. Eddig akárhányt kérdést olvastam itt, mindenhol leszidták az embereket, hogy nem adtak semmiről pontos adatot, én pont ezért adtam :) Azt hiszem, elég alázatos vagyok ha már minden nap felemelem a seggem és teszek valamit a kívánt alak eléréséért.

2015. febr. 5. 12:55
 6/6 Osynho ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül áll, amit írtam: több fehérjét vigyél be és gyakrabban egyél.
2015. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!