Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tanuljak meg biciklizni...

Hogyan tanuljak meg biciklizni ha elmultam 20 eves?

Figyelt kérdés
Sajnos gyermekkoromban nem tanultam meg mert a szuleim feltek hogy elut az auto. Sajnos. Most szeretnek megtanulni de felek hogy ki fognak nevetni az emberek. Egyaltalan meg lehet tanulni felnott korban?
2016. máj. 23. 18:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Biztos meg lehet még tanúlni! De ahelyett, ami idő alatt feltetted ezt a kérdést ide már lehet meg is tanúltál volna, mert amúgy nem nagyvalami, legalább is szerintem, bár az oké, hogy kiskorodba féltettek, de az is, hogy te utána még csak egyáltalán meg sem próbáltad, nem találkoztam még olyannal aki 20 évesen ne tudott volna biciklizni
2016. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A nyergedet úgy állítsd be, hogy leérjen a lábad, hogyha esetleg valami gond lenne. Én annak idején úgy tanultam (kitámasztó nélkülivel), hogy egy vizes törölközőn átmentem, hogy látszódjon a keréknyom és így könnyebb volt korrigálni, hogyha nem volt egyenes. Egyensúlyozni szerintem egy 20 éves ember már elég jól tud, nem hinném, hogy eldőlsz vele. :) Váltani szerintem akármelyik ismerősöd megtanít, ha megmutatod neki a bringádat. Az első féket meg ne nagyon akard önmagában behúzni. Kb ennyi a "trükk". Szerintem egy normális ember nem fog kinevetni, sokan nem tanulták meg gyerekként.
2016. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdd meg a haverod, hogy fogja meg a nyerget, kezdj el tekerni, aztán egy óvatlan pillanatban ő elenged, te meg mész tovább és tádámm már tudsz is biciklizni.
2016. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megprobaltam de sajnos mindig eldolok. Valamiert nem tudom tartani az egyensulyt.
2016. jún. 1. 14:57
 5/6 anonim válasza:
A szüleid (bocsi), de kicsit buták voltak! Nem üt el az autó, ha a járdán mész. Vagy esetleg a parkban. Megtanulhatsz úgy mint egy 2-3 éves, vagy úgy hogy rá ülsz, pedál nélkül mész, amikor ráérzel meg mész pedállal kicsit. Nem fognak kinevetni, ha nem látják és nem mondod meg nekik. Felnőtt korban igen, meg lehet tanulni!
2016. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző hozzászóló is írta, próbálj egy kis távot gurulni egyelőre tekerés nélkül. Nem tudom, milyen helyen laksz, de ha kertes ház, akkor a járdán próbáld meg,és ha érzed, hogy dőlsz el, akkor meg tudsz kapaszkodni a kerítésben.

Annak idején nekem is nehezen ment, de így próbáltam gyakorolni, és végül sikerült. Nehéz tudom elsőre, de majd fogod érezni.

2016. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!