Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hozzázárta egy ember a bicikli...

Hozzázárta egy ember a biciklijét az enyémhez a biciklitárolóban. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mérges vagyok nagyon,de mást nem tehettem, minthogy otthagytam a biciklimet és majd később visszamegyek érte, hátha addig eltűnik a másik bicikli a zárjával együtt.


Egyébként ilyenkor valami büntetés érhetné azt, aki hozzázárta a bringáját az enyéméhez? Mert ezt így nem érzem fairnek, hogy én "szopok", őt pedig semmilyen kár nem éri.


2016. júl. 4. 17:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Jogom meg ahhoz sincs, hogy levágjam az ő zárját, jól gondolom, ugye?
2016. júl. 4. 17:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vághatod le! Maradj észrevétlenül a közelben, lehet erre ment ki a játék, hogy mindenképp otthagyd!

Melóhely? Kamera van? Bemennék elkiabálni magam, hogy az ilyen-olyan kerékpár tulaját keresem, mert lopás történt! Futni fog ki a kis buz.fejű a tragacsához!

2016. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már levágtam volna mint a szar, hogy jogod van e, nem tudom, nem egy gyakori eset. Szerintem nincs.
2016. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az semmi, hogy levágnám, de kicsit meg is szerelném a bringáját.
2016. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

megkeresed szépen hül.ye gyerek, és megkéred illedelmesen hogy legyen olyan kedves feloldani a lakatot mert véletlenül hozzá zárta a biciklijét a tiédhez és nem tudod használni a biciklidet.

ez a teendő b@.z.dme.g !!!


ííístenem ez a faceboook generáció, ezek olyanok hogy elmennek sza.rni, és ha nincs papír egyből kiírják hogy mi a teeendő és mit csináljanak, ha meg lemerülne az ájfon akkor meg a tűzoltók szedik ki a hullájukat két hét múlva.

2016. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fognám az én záram, odazárnám én is az enyémet az övéhez, aztán otthagynék egy cetlit a számommal, hogy ha el szeretne menni, szóljon. Ne csak én szívjak már a hülyesége miatt, meg hadd nézzem már meg magamnak, ki ekkora kretén.
2016. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pl. bolt előtt esik meg a dolog, várnék egy kicsit, aztán kombinálni kezdenék, hogy a pitsába tudom letrancsírozni a zárat. Lehetőleg úgy, hogy ne hagyjam magára a bringámat.
2016. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, végül még tegnap este visszamentem és szerencsére addigra már eltűnt a másik bringa. Ha továbbra is ott lett volna, akkor szépen átzártam volna az én záramat, hogy forduljon a kocka és otthagytam volna a telefonszámomat, ha szabadulni akar, hívjon.


Az 5-ös válaszolót nem sok ésszel áldotta meg a jó isten, az is biztos. "megkeresed az illetőt"... Na és mi alapján, te nagyon ökör? :D Na mindegy, segghülye emberek mindig is voltak és lesznek is.

2016. júl. 5. 11:29
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
De mindezt csak azért csinàltad volna meg mert a 6-os leîrta, magadtól tuti nem jutott volna ilyen az eszedbe, vetettél volna egy másikat aztàn jól van...
2016. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"vetettél volna egy másikat aztàn jól van..."


nem értem, mit vetettem volna másikat?


egyébként magamtól is eszembe jutott, de mindegy, mert nem tudom bizonyítani, te meg azt gondolsz amit akarsz :D

2016. júl. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!