Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül, aki nem szokott gyorsan biciklizni?

Figyelt kérdés
van egy 29er montim, de nem szeretek gyorsan menni, viszont hűlyén érzem magam ha lassan megyek, mert mindenki elmegy mellettem, ma 43 km-t mentem 19 átlaggal, de ez is gyors volt nekem, lenéznek ha lassan megyek? szeretek bambulni nézelődni, segíteni ha valaki defektes, vagy bármi baja van, de valahogy kényszerből tartom a tempót vagy éppen előzök ha van előttem valaki, holott szivem szerint 15 km/h-t át se lépném. csak nem szeretem ha lenéz valaki!
2016. júl. 10. 22:46
1 2
 1/11 tothp ***** válasza:
100%

Most te másoknak biciklizel, vagy saját magadnak?

Mindenki annyival megy, amennyivel jól esik. Aki ezért lenéz, beszól, az a hülye.

2016. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy igazad van, csak egyszerűen olyan kényszert érzek hogy hajtsam azt a biciklit, pedig szívem szerint csak tötyögnék 🙂
2016. júl. 11. 07:12
 3/11 Wadmalac ***** válasza:
100%
Nem néz le senki. Ezt te hiteted el magaddal. Én sokkal viccesebbnek találom az olyan helyi kihaénnem gyerekeket, akik mondjuk egy falun áthajtásomnál 25-ös utazóval rámspreintelnek 100 méteren a tecsós recsegő-ropogó tankjukkkal és boldogan megelőznek, aztán félreállnak félórát lihegni. Nekik ez annyi, hogy hú de lehagytam az országútist. Én meg mondjuk nem fogom felvenni a kesztyűt, maikor még hátra van 30-50 kilométerem.
2016. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom bámulni a tájat! De mi a f..sz köze van ehhez másnak?? Ne legyél útban, mikor a sportolók kerülnek (beállított ütemtervet követnek, kizökkenni gáz), ne kacsázz mert veszélyes! Onnantól teljesen ok sasolni körbe! Néha meg lehet gyorsabban menni, mikor hajt a véred!!!
2016. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen berendezéssel minimum 25 km/h-s átlagot kéne tekerni.

Persze, hogy lenéznek!

A mazsolákat mindenki utálja, főleg ha fiatal vagy, olyan hatást keltesz mint egy vénember aki most megy a boltba vagy a kocsmába.

2016. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Van, akinek a kerékpározás sport, ők mennek, mint a meszes. Van, akinek közlekedési eszköz, nekik az számít, hogy hatékonyan jussanak el A pontból B-be. És van, akinek rekreációs eszköz, itt nem maga a tekerés a lényeg, hanem az élményszerzés. Egyiket sem kell lenézni.
2016. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem nézlek le, de én sem miattad tekerek. Nézd, ha nézelődhetnéked van, akkor menj lassan, és legyél azzal elfoglalva, na és ha elmennek melletted a bringások? Autó is előzött már meg, nem?

Én sem tekerek mindig 46km/h-val, már csak azért sem, mert mire felpörgetem magam annyira, Pesten jellemzően bevált előttem a lámpa pirosra... :D

2016. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

Hát amikor kifejezetten edző céllal tekerek és esetleg a mostaninál kicsit jobb formában, a 35-38-as utazóm közben egy másik országútis elhúz mellettem ötvennel, olyankor felszalad a szemöldököm, hogy hoppácska.

De én sosem foglalkoztam azzal, ha valaki lassabb. Ő dolga.

Inkább azt utálom, amikor olyat érek be, aki csak egy kicsit lassabb annál, amit én akarok menni, mögötte maradni kevés, meg nehogy már azt higgye, hogy lopom a szélrányékát, lesprintelni meg sok.

2016. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak simán a városban kerekezek, lazításképp, akkor én sem szoktam 17-18-nál gyorsabban menni, mert minek. Hogy emiatt lenéznek, kit izgat, magamért tekerek, nem másért, és nincs olyan törvény vagy jogszabály, hogy kötelező egy jó kerékpárral min 20-szal menni.

Az meg, hogy 29-es bringával minimum 25-tel kéne menni, nettó bullshit. Látszik, hogy a kerékpározásban is ott van a szokásos mentalitás, én jobban tudom, hogyan kéne csinálnod.

2016. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező adok egy tippet, időnként vedd elő és észre fogod veni, hogy mennyire hasznos a javaslatom: szarni kell mindenre.
2016. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!