Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körbe biciklizésére...

Balaton körbe biciklizésére mennyit kell készülni?

Figyelt kérdés
Mielőtt körbe biciklizném érdemes előtte fel készülni valahogy ? 1 nap alatt lehetséges körbe tekerni ? Miket érdemes az útra vinni ?

2016. nov. 23. 19:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
én amikor egyedül mentem egy napra körbe ,akkor ugy csináltam ,hogy megterveztem az utvonalat és a kötelező pihenőket amik ugy voltak tervezve ,hogy 5 megállás volt ebből 2 kb 20 perc volt a többi 5-10 perc között,.az evés - ivásra nagyon figyelni kell ha nem potolsz időbe akkor hosszu idő kell mire helyre áll a rendszer.augusztusba mentem nekem majdnem sikerült kevés folyadékot bevinnem,erre kaptam azt a tanácsot ,hogy akkor is igyak ha nem vagyok szomjas.
2016. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt sikerült meg tenned ezt a távot ?
2016. nov. 25. 22:44
 23/40 anonim ***** válasza:
9:58 csopakrol indultam Almádi felé
2016. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 tothp ***** válasza:
Nekem Siófokról indulva kelet felé. leküzdve először az északi part dombosabb vidéke. Aztán a déli part lapos szakaszain remélve, hogy a szél inkább nyugati, mint észak nyugati lesz. (az utolsó 15 km annyira nyugatiasra sikerült, hogy a vihar is majdnem utólért) szóval igy 16 óra 30 perc. És nem haltunk bele.
2016. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
uhh az azért nem kevés
2016. nov. 26. 13:02
 26/40 tothp ***** válasza:
laza túratempó sok megállással.
2016. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Sok-sok tekerés,hosszu tekerések.irtad hogy a félkör is probléma volt,meg fáj egykét alkatrészed,jo beállitás nélkül nem biztos hogy megkéne probálni.a vége nagyon húzos tud lenni a körnek.egyedül szeintem ne csináld meg.
2016. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Én tavaly egy huszonpár éves cr-mo vázas checker pig kerával indultam neki, egy shimano ex400-as váltó volt rajta, egy koskormány, canti fék, meg elől-hátul continental 47-622-es gumi (az a sima felületű, csak az oldalán van vékony mintázat, de a futófelület szinte sima), meg valami Selle Royal Bassano nyereg. A lényeg hogy nem valami hiper-szuper ultramoder kerékpár, hanem egy régi de karbatartott példány volt, és mégsem okozott gondot körültekerni a balatont. Ugyanezzel a biciklivel járok nyáron dolgozni 35 km-re, ami kb egy óra forgalomtól függően, oda-vissza 70 km.
2016. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

első és 17es vagyok.


írtam, hogy én egy sima mountainbike-kal mentem, amin városi gumik voltak, nem terepgumi. 26os kerekű. ez a bicaj 7 éves, ebből ötöt aktívan használtam (aztán vettem egy másikat, s inkább azt).


a tesóm meg a 23 éves trekkingjével ment, szóval, az se egy modern, mai darab. a nyereg új volt, meg azt hiszem, a villa.

2016. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Énse csucskategoriás bringával mentem.napi 35 km távolság reggelente az nem gyenge.ugy nem lehetett nehéz körbetekerni az tuti
2016. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!