Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hetente hányszor érdemes...

Hetente hányszor érdemes elmenni konditerembe, ha le akarok fogyni? Illetve étkezéskor mire kell nagyon figyelni?

Figyelt kérdés

Eléggé túlsúlyos vagyok, a depresszióm miatt még jobban meghíztam (kb a kajálásban leltem egyedül az örömömet).

Elszántam magam hogy változtatok az életemet mert ez már nem mehet így tovább. Első lépésként szeretnék lefogyni, és jó lenne egy kis izmot is "összeszedni". Persze nincsenek testépítői álmaim. Egyszerűen csak szeretnék egy kicsit jobban kinézni, illetve enyhíteni az önbizalomhiányomon.

Hogy érdemes konditerembe járni? Hány naponta, és mit célszerű először csinálni? Étkezésnél mire kell nagyon figyelni? Sajnos nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal.


19/F



2017. jan. 4. 21:48
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia. Általában a heti 3 napot javasolják, minden edzésnap között egy pihenővel.

Nézz körül itt, sok edzés terv le van írva és be is mutatják, hogy hogyan tudod szabályosan elvégezni: [link]

Az evés terén meg úgy tudsz a lehető legjobb eredményt elérni, ha minden napra számolod, hogy miből mennyi tápanyagot viszel be. Rá keresel neten sokat találsz. Talán még a shop.builder.hu -n böngészve is találsz erre valamit.

A súlyzós edzések mellett a legjobb lenne ha pl bicikliznél is, mondjuk a pihenő napokon, mert az is sokat dob a fogyásra.

A lényeg a türelem, nem fogsz már 3 nap után kemény és fitt lenni. Kell egy kis idő mire látod és érzed a hatást, de mindenképpen tarts ki, mert megéri. Személyes tapasztalatból mondom.

2017. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!