Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 360 km-t szeretnék megtenni...

360 km-t szeretnék megtenni egy nap kerékpárral, Pihenőkkel együtt hány óra lenne szerintetek egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Sokat futok,edzek
2017. szept. 4. 14:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
negatív válaszokat inkább ne,mert azzal nem segítünk
2017. szept. 5. 21:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Montival ez min. 20 óra 10-20 perces pihenőkkel 50-60km-enként.

Nekem 210km volt 15 óra pihenőkkel teljesen edzetlenül. Lehet hogy edzel, de a térded fel fog vizesedni 200 felett, ami durván fáj! Középső tányéron jöttem be a célba! Egyél rendes kaját is, indulás előtt és közben is! Az átlag gyomor nincs felkészülve 10 liter aszpartámos, cukros, túlízesített lére meg full pépes-krémes dolgokra! 200km felett simán kirakja egy combosabb emelkedő felénél, ami szerinte nem ehető.. :D

2017. szept. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

360 km azért nem kevés...


Nekem van egy útvonalam, az 27-28 km, olyan 1,5 óra alatt tekerem le, ebben benne vannak a megállások, piros lámpa és a hajtósabb részek is.


Tegyük hozzá hogy van egy olcsó Tesco-s MTB-m, amivel hosszabb távon 18-22 km-es átlag tartható.


Én elsőre azt csinálnám, hogy kerítenék egy útvonalat és azon tekernék körbe-körbe, folyamatosan növelve a távot. Én így kezdtem magam edzeni, eleinte 1 kör (27 km) is halál volt, majd később ment 3-4 kör is. Előny hogy végig olyan útvonalon mentem, ahol voltak benzinkutak, lakott területek, busz, hév így gond esetén nem a világ végéről kellett hazatolni a gépet.

2017. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
360 km meglehetősen sok. És ha ilyet kérdezel, egyértelmű, hogy nem szoktál biciklizni, így meg még több. ..s rengeteg mindentől függ. ..
2017. szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jaja tervezni kell,ha van lehetőseged járd előtte végig,hogy legyen képed rolla.

Mi,merre,hol? Mert 1ilyen tàvon a málha sok lehet. Nem árt ha menet közben tudsz tölteni (kaja-pia) és nem kell vinni.

A bringàt sem árt felkésziteni,mert nyilvàn nem városban fogod le tekerni,és ha gond van akkor bizony lehet a következö bolt csak 3faluval odébb van (jellemzően igen korlátozott kínálattal).


Amúgy pihi is kell. De szerintem 18órán belül letudható.

De nem tudunk rengeteg mindent. Ahogy irta az egyik válaszoló hiånyosal a kérdés.

Majd ird meg mi lett.

2017. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megcsináltad azóta?
2020. ápr. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést, végül tavaly nyáron összejött 310 km
2020. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jaa ezt benéztem, nem is az én kérdésem, csak én is feltettem régen egy szinte ugyanilyet :)) bocsii
2020. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na meglett?
2021. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!