Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mien zenét ajánlatok kerékpáro...

Mien zenét ajánlatok kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés
Hobbibol országuti kerékpározok és jo lenne ha lenne egy motivácio szerű zene. Vagy szerintetek jobb ha nem halgatok zenét kerékpározás közbe?
2017. nov. 15. 19:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne hallgass zenét, inkább a körülötted lévő forgalomra figyelj. Zene hallgatás közben nem hallod a kéklámpások szirénázását, a dudáló autókat. Tehát inkább ne hallgass zenét, megóvod magadat és mást is a balesettől.
2017. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,hogy ne hallgass zenét tekerés közben.Még akkor se,ha gyér forgalmú úton biciklizel.Nekem többször volt olyan,hogy őz,szarvas futott át előttem.Ha nem figyelek föl a zajra,akkor talán már nem élnék.
2017. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Zenét hallgatva fogalmad sincs arról, ami mögötted történik. Beláthatatlan kanyarban is tudhatod, ha szemből jön valami, ha nem dübörög a füledben a tuctuctuc.

Életveszélyes. Szerintem még gyalogosnak is.


Csak mellesleg, ez ma a harmadik kérdés, ahol ezt látom: mien.


Milyen.


Tanuljátok már meg ezt a minimumot, j és ly használata nem egy űrtechnikai tudomány.

2017. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Dehogynem az, drága is, kidobott pénz minden egyes ly leütése.
2017. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zenehallgatas csak szobakerekparon javasolhato! Minden mas esetben balesetveszelyes ... de nem csak magadat veszelyezteted, hanem a kornyezetedet is.
2017. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum, akkor hallgass zenét, ha terepen mész vele és senki más nem jár arra, forgalomban ne. Egyébként bármit ami tetszik neked.
2017. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja most jut eszembe a vadállatok lehetősége. Inkább terepen se. Szobabiciklin hallgass zenét inkább.
2017. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!