Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi idő múlva nem fáradok el?

Mennyi idő múlva nem fáradok el?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja tekerek le 14 km-et, felét reggel, felét délután, de még mindig szenvedés. Már félúton alig bírok tekerni, hazafelé ugyanez van. Érzem az izmaimban a fájdalmat.

Az azért hozzátartozik történethez, hogy már majdnem 50 éves vagyok, és 30 éve szinte egyáltalán nem kerékpároztam.

Mennyi idő alatt lehet ezt megszokni? Szeretnék kerékpárral járni dolgozni, de félek, hogy feladom 1 hét után, ha nem lesz jobb pénteken se.



2018. máj. 8. 19:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ma letekertem a tervezett 25 km-t, már negyed 11-kor itthon voltam, utána ettem, és 1 óra pihi után még 12 km lement. A hosszabb utat egész jól bírtam, nem volt semmi probléma, a rövidebb úton hazafelé már éreztem, hogy sok picit, de nem volt vészes az sem. Most kellemesen bizseregnek a lábaim. Lehet, hogy majd holnap nem tudok ráálni. :D

A telefonom szerint még 15 ezer lépésem is volt ma, ami nagyjából fedheti a valóságot.

Akkor levonhatom a következtetést, hogy 1 hét alatt megszokható. Persze kitartás és akaraterő kell hozzá.

2018. máj. 12. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!