Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudok valahol kerékpározáshoz...

Tudok valahol kerékpározáshoz társat keresni?

Figyelt kérdés
Sajnos ahol lakom senki nem mozdul ki kerékpárral. Esetleg nincs ilyen kereső oldal?

2018. máj. 10. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem facebook csoportokban próbálkozz, rengeteg magyar van és elég aktívak.
2018. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Így van. Ilyen esetekben ma már a Faszbúk az elsőszámú fórum. Vagy körülnézel, milyen kerékpáros esemény van elérhető közelségben és ott megismerhetsz pár hasonló érdeklődésű sporit. Mondjuk jó lenne, ha nem titkolonád, kb. merre is lax, hátha akkor konkrét ajánlat is lehetne...
2018. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el használni valamilyen kerékpáros tracker programot (ha eddig ugyan nem tetted). Sports Trackeren van olyan funkció (de szerintem a többiben is, nem valami extra), hogy láthatod a térképen, mások milyen workoutokat teljesítettek, lehet kommentálni is. Így ismerkedtem meg egy közelben élő kerékpárossal.
2018. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!