Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell kiszerelni a...

Hogyan kell kiszerelni a szeleptűt, a defektgatlós folyadék betöltéséhez?

Figyelt kérdés
Láttam rengeteg videót, hogy hogyan kell beletölteni, de egy sem említi, hogy hogyan kell a szeleptűt eltávolítani,nem vagyok egy nagy biciklis, ezért lehet, hogy ilyen alapvető dolgokat nem tudok.

2018. júl. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez versenybicigli (mert minek is ilyen felesleges információkkal bombázni) akkor távolról sem minden belsőből lehet egyáltalán a szelepet kivenni. Ha autószelepes, akkor kitekered a kitekerős szelepsapkával.
2018. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van direkt szelepkiszedő szerszám az autószelepeshez de a legpraktikusabb ha veszel olyan szelepsapkát aminn van szeleptű eltávolító, így mindig nálad lesz, ha kell. Az országútinál meg tényleg nem mindig lehet kiszedni a szeleptűt, de pl a schwalbe, conti belsőknél általában ki lehet. azoknál elég egy fogó de én véletlenül szedtem ki szeleptűt "rácsavarós" pumpával is. Ha nem akarsz vacakolni, akkor egyszerűbb gyárilag feltöltött belsőt venni...slime smart tube néven találod asszem. De ezzel a folyadékkal az a baj, hogy eltömíti a szelepet. Én hiába is forgattam úgy a kereket, hogy fent legyen a szelep, hogy a defektgátló el folyjon onnan, a szelepet benyomva mindig kifröcskölt egy adag trutyit ami szépen bele is száradt a szelepbe. Viszont tényleg jó védelmet ad..főleg ha "tubeless" rendszert használnál.
2018. júl. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"versenybicigli" tesóm az versenybicikli.ahogy a neve is mutatja:kettős ciklus,nem ciglus.
2018. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!