Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik országúti kerékpárt...

Melyik országúti kerékpárt válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel még nem volt országúti kerékpárom ezért a tanácsotokat szeretném kérni, hogy melyik kerékpárt érdemes megvenni és miért?

Az utóbbi időben nézelődtem és az alábbi kerékpárokat néztem ki, így az lenne a kérdésem, hogy ezek közül melyiket válasszam?

Kerékpárok:

- Decathlon: B'Twin Triban RC120 (élettartam garancia, nagy áttétel lehetőség)

- Kenzel Calibre 400 (hátsó lánckerék, csak 14-28-as)

- Merida Silex 700

- Neuzer Whirlwind Basic

Ha ezen kívül még hasonló árban tudtok mást is ajánlani azt is szívesen fogadom!



2019. jún. 25. 10:03
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:

39/28 akinek nem elég, az edzzen még kicsit.

12%-osig simán elég.

A microdrive tényleg nem az igazi.

Lehet, hogy én vagyok konzervatív, de szerintem egy kezdőnek egy első 53-39 dupla és hátsó 12-28 8-as elég mindenre.


A kicsire szabott első lánckerekek arra jók, hogy nem ér le terepen (országútin terep????) meg facán nyújtja a láncot.

2019. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hasznos a kommentetek, de egy picit eltértünk az alapkérdéstől. Így szeretnék arra mindenkit megkérni, hogy elsősorban a főkérdésre válaszoljon, aztán lehet tanácskozni mi-mire jó!


Továbbiakban is szívesen fogadok, bármilyen hasonló árkategóriás kerékpár ötletet. :)

2019. jún. 25. 14:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Én belépő kategóriának egy Btwin tribal 100-ast vettem. Árához képest marha jó bicaj. A gyári gumi, az nem pont országúti, de így is tudtam vele tekerni egy 42 km/h-t. Én is most dobom le a gumikat róla.
2019. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!