Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem tudnak belenyugodni...

Miért nem tudnak belenyugodni a más országnak drukkolók, hogy a spanyolok a nyertesek és miért a bírókra fogják azt hogy vesztett a csapatuk?

Figyelt kérdés
Ja és a meccs sem volt unalmas szerintem!!!
2010. júl. 11. 23:50
1 2
 1/17 lill* válasza:
valamire rá kell fogni:D
2010. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, valakire mindig kell fogni, ők mások már nem lesznek. DE mi oruljunk Olléééééééééé szééép volt spanyolok :D
2010. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
jah...meg fáj nekik az igazság.
2010. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem hibáztatom a bírót, és elfogadom, hogy ők nyertek, Casillas igen jó játékos, Puyol pedig régi kedvencem. Ennek ellenére hollandia-szurkoló vagyok, de hát ez van :)
2010. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
így van fáj nekik.szidják a spanyolokat.mit műveltek ma a hollandok????? haa???? mellaksba rugás megtaposás stb..oké a spanyolok is csináltak egy két húzást de ők nem ovltak ilyen durvák
2010. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert nehezebb bevallani, hogy ezt elszúrták!!!
2010. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
azért, mert nem jók a spanyolok! ha úgy játszanák a vb-t mint egy bajnokságot, akkor 6 ban sem lennének, mert sokkal jobb csapatok estek ki, f@szságok miatt!
2010. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
HAJRÁ SPANYOLORSZÁG!!!!!!!!
2010. júl. 12. 00:10
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát pedig ezek szerint ők a legjobbak...
2010. júl. 12. 00:10
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
nem ezen a meccsen hibáztak a bírók, de ajánlom figyelmetekbe az összes meccsüket, és nem 1 volt, ami a bírói hiba miatt hozott spanyol győzelmet. Már rengetegszer leírtam azokat a hibákat, amikkel őket juttatták továbbb, ezért most nem is teszem. Számomra ha egy csapat bírói hibák miatt jut döntőbe és ott nyer, nem azt jelenti, hogy legjobb csapat. Egyáltalán nem játszották a szép focit. Találtak végig 1 gólocskát, aztán kivédekezték a meccsüket. A döntőn is szarok voltak a hollandokkal együtt. Nem tudom egyeseknek hogy lehet ez a játék egyenlő a szép focival....
2010. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!