Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szomorú még rajtam kivül...

Ki szomorú még rajtam kivül amiatt, hogy nem a hollandok lettek a világbajnokok?

Figyelt kérdés
:(:(:(
2010. júl. 12. 03:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
44%
na mert aztán a hollandok nem csaltak összevissza... szegény spanyolokat megpróbálták megölni, de nem sikerült nekik...
2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Sajnos :)
2010. júl. 12. 14:17
 23/42 anonim ***** válasza:
0%

jaja sajnos:D

de abban még bízhatunk, hogy belefulladnak a sok szeszbe :D

2010. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
a hollandok vadállatok, ilyen sportszerutlen focit még életemben nem láttam pedig rengeteg meccset néztem, és minden semleges focihoz értő ember azt mondja h a hollandok győzelme ilyen játékkal a foci bukása és szégyene lett volna... az a gond h csak 1-0-ra nyertek a spanyolok? de legalább nyertek! megverték a mindenkit 4 góllal verő németeket, és az állítólag jól focizó hollandokat tobbek kozott!
2010. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
és lesgóllal továbbjutottak a portugálok ellen :D
2010. júl. 12. 21:45
 26/42 anonim ***** válasza:
de lefocizták oket és ha nincs az a gól akkor van másik, és 20 centis les volt ami nem olyan nagy szóval nem lehet szó bundáról a bírók már sokkal nagyobbakat is tévedtek (pl az angolok meg nem adott gólja vagy az argentin Tevez lesgól)
2010. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem szokták a spanyol-német meccset emlegetni annyit? Ahhoz képest, hogy szerintetek szarok a spanyolok, azon a meccsen szinte labdához se jutottak a németek. A döntő tényleg nagyon gyenge volt, de miért nem Robbent hibáztatjátok a vereségért, 2x is volt lehetősége. A spanyol csapatnak Casillas az erőssége ezért nyerhettek ilyen kevés góllal is! ha a másik csapat nem tud gólt rúgni egyszerűen nem veszíthetnek. (11-es párbajt is spanyolok nyerték volna Casillasnak köszönhetően!) Robben előtt tényleg ott volt a lehetőség még rendes játékidőben...ez van...még ő is elismerte, hogy most nem ők voltak a jobbak...

szerintem a vb-s ezüstérmes hely azért nem olyan rossz mint amilyennek feltüntetik :-S

van még a hollandoknak lehetőségük bizonyítani..

2010. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Nekem sem annyira a holland második hellyel van annyira gondom, mint inkább a spanyol győzelemmel. Szerintem nem ők a világ legjobb csapata...
2010. júl. 12. 22:38
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

a legtöbb egyéni megindulás: Spanyolország, 178

a legtöbbet kapura lövő csapat: 121, Spanyolország

a legtöbb, kaput eltaláló lövés: David Villa, 17

a legtöbb támadást vezető csapat: Spanyolország, 107 (7 meccsen)

a legtöbb szögletet rúgó csapat: Spanyolország, 56

a legtöbbet passzoló csapat: Spanyolország, 3803

a legtöbbet passzoló játékos: Xavi (Spanyolország), 669

a legtöbbet passzoló játékos: Xavi, 669

a legtöbbet futó csapat: Spanyolország, 767 km

a legtöbbet futó csapat labdával: Spanyolország, 342 km

a legtöbbet futó játékos: Xavi, 80,2 km - 7 meccsen

a labdával legtöbbet futó játékos: Xavi, 38,6 km (2. Xabi Alonso 34,3 km)

a legtöbbször szabálytalanul megállított játékos: Andrés Iniesta (Spanyolország), 26

a legtöbb szabálytalanságot elszenvedett csapat: Spanyolország, 134


de igenis ők a világ legjobb csapata, ezek a vb statisztikák is bizonyítják

2010. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
38%
Jön mindenki a csaló spanyolokkal. Szerintem a hollandok jutottak csalással a döntőbe.. És miért nem bizonyították akkor hogy ők a legjobbak? Robben és társai? merthogy egy csomó helyzetük volt amit el.bas.ztak..
2010. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!