Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szomorú még rajtam kivül...

Ki szomorú még rajtam kivül amiatt, hogy nem a hollandok lettek a világbajnokok?

Figyelt kérdés
:(:(:(
2010. júl. 12. 03:34
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Hollandoknál melyik csalásra gondolsz?
2010. júl. 13. 10:26
 32/42 anonim ***** válasza:

nem mondanám, hogy a spanyolok lefocizták a németeket. A német csapat volt ritka sz@r, sz@rul játszó csaptra marha nehéz ráeröltetni a játékunkat. Nem igaz?

Nekem aztán felsorolhatsz akármit, hogy ki lőtt többet kapura stb., én minden meccset láttam! Azt is mikor ki kellett volna állítani torrest, villat szándékos rúgásért/ütésért,torres gyögyörú homorításáról se feledkezzünk meg. A les teljesen mindegy hány cm, hány mm, ha egyszer les volt. Arra már nem emlékszem melyik csapat volt, aki megszerezte ellenük a vezetést, és nem adták meg gólnak(érthetetlen, mivel teljesen szabályos volt, és ha ezt a bíró nem veszi el tőlük, nem hinném hogy a spanyol banda megverte volna őket, mivel láthattuk, hogy Svájc csapatával sem tudott mit kezdeni, a bekapott gól után. Nehogy azzal gyertek, hogy de más csapat javára is....stb., mert ez a csapat került a döntőbe bírói tévedésekkel, ezért erről van téma. Nem a spanyolok voltak a torna legjobb gárdája. Labdabirtoklás? Mit ér, ha nincs belőle gól? 8 gól? Abból is 1 les, azért ha már statisztika, akkor nézzük meg a többi csapat gólkülönbségét. Egyedül a védelem ami rendben volt náluk és a kapus poszt. Nálam a szép foci nem ott indul,hogy oké tökéletes védelem, aztán háta begyötrünk egy gólt, az nekem nem szép foci, ha sokat tartogatjuk a labdát, passzolgatunk, aztán akire építjük a játékot (villa) hátha villan egyet.

Szép játékot a németek játszotak például. A védelmük rendben volt és nem egy emberre alapoztak, igen gólerős több játékos is. a spanyolok ellen voltak sz@rok, így nem volt nehéz dolga a spanyol csapatnak azzal az 1 góllal. De amilyen sz@rok voltak a németek azon a meccsen, ha olyan zseniálisak a spanyolok, miért is nem gólokkal nyertek? 1 gólos továbbjuátások, amit próbálunk őrizni, nos az nálam nem a szép futballt jelenti. No meg azért nézzük meg, milyen csapatok ellen játszottak a csoportmérkőzések után, és azokon a mérkőzéseken sem parádéztak...

Számomra a vb legjobb csapata a német csapat, mert ők játszották a focit. Angolok elleni tévedés nem befolyásolta a végeredményt, mert ritka gyengék voltak, esélyük sem volt!

Még azt megjegyezném, hogy marha jót röhögtem azon, mikor Faragó ricsi azt mondta,hihetetlen milyen sportszerü ez a spanyol válogatott,hisz még nem kaptak lapot...nos erre én azt mondtam, hihetetlen milyen szánalmasan vezetnek a bírók, mivel akkor már 2 piros min, járt volna nekik a szándékos dolgokért. De hát a spanyol csapatnak akkor sem jár még sárga sem, ha ronaldot két kézzel megborítják helyzetbe kerülésekor. PEdig egyértelmü volt...és ha a megérdemelt kiállítást megkapják azok akikre alapozták a támadó játékot, vajon meddig jutnak el? most sikerült nyerniük, de aki nem elvakult szurkoló, az látja bizony hogy hogyan is sikerült idáig jutni...az idegbeteg módon játszó hollandok ellen gyerekjáték volt nyerni...de az érdekelne engem is, hogy a hollandok milyen csalással jutottak döntőbe?

2010. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
elkezdtem olvasni amit írtál de ennyi baromságot nem tudok végigolvasni úgyh amit elolvastam arra válaszolok... Torrest egyáltalán nem kellett volna kiállítani, mindenki azt mondja igen, de érdekes h senki nem tudja ki ellen, miért és senki nem tudja bebizonyítani... Villát azért kiállítani mert adott egy pofont? sajnos megint nem tudok mást mint hasonlítani, a dontoben a hollandoknál 3 játékost ki kellett volna állítani legalább... a meg nem adott gól Paraguaynak volt, 6-an néztuk a meccset, abból 6-an tobbszori ismétlés után azt mondtuk h kéz volt és a kommentár is az mondta aki 600 kameraállásból nézte, nem csoda h a bíró tévedett, viszont ugyanazon a meccsen paraguay kihagyott egy 11-est, paraguay megúszott egy kiállítást mert Villát kozvetlen gólhelyzetben 16-oson belul letépték, amiért 11-est kaptak, be is rúgta Xabi de nem adták meg mert befutottak a spanyolok, ismétlést meg kihagyta... úgyh spanyoloktól is elvettek egy gólt és paraguay nem kapott pirosat
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
csak a te kedvedért utána néztem! spanyol-chile az a meccs, ahol torres szépen homorított egyet és abból kiállították a semmit sem szabálytalonkodó játékost, ezen a meccsen volt a szándékos vissza rúgás torres részéről! Még a jelenetre is emlkészem: torres négykézláb a földön, mögötte a chilei srác, labda nincs játékban és torres hátra rúg szépen egyet, de persze spanyolosként te erre nem szeretnél emlékezni. Biztosan így volt, ha már többen is mondják....igen a szabálytalankodó hollandokat is ki kellett volna állítani, de az nem befolyásolta a végeredményt, ha jól tudom. Tehát szerinted villat azért nem kell kiállítani ha pofoz, mert előreláthatólag lesz még ilyen a vb-n és akkor majd annak a csapatnak is elnézik? nem jó a hasonlatod, mint mondtam minden dúrvaságért piros jár, ha a hollandok nyertek volna így, akkor azt hoztam volna fel, de nem így történt! TEhát igenis piros járt volna mind torresnek,villaval együtt! Úgy tűnik csak te nem akarsz emlékezni torres "szép" játékára. De oké, ne emlékezz, de legalább már az is lapot érdemelt volna, hogy feldobta magát,ehelyett kiállították az ellenfelet. Nem tudom te milyen kommentátorral hallgattad, nézted a paraguay meccset, de még a vasárnapi összefoglalót is néztem, és a kommentátor azt mondta, hogy nem volt se nem kéz, se nem les! És ha már a 11-eseket említed, akkor azt se hagyd ki, hogy a paraguay csapatnak is visszakellett volan fújni az elrontott 11-est, mivel ott is berohantak a játékosok....
2010. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
na figyelj Torrest akár ki is állíthatták volna nem tett hozzá sokat a játékhoz mert még nem 100%-os, Chile meg akkor is kikap azon a meccsen ha nincs az a kiállítás... a kommentár meg 500. visszanézésnél mondta h nem kéz, mikor már a kapu irányából mutatták, előtte ő is kéznek hitte... Villa pofonját a bírók nem láthatták, utólag lehett volna megbuntetni, de majd pont ezért fognak utólag pirosat adni... a 11-eseknél Xabi berúgta az elsőt de elvették tőlük a gólt, az ellenfél kihagyta és még ismételtetni is kellett volna? ez így utólag már nem kéne h érdekeljen engem mert VILÁGBAJNOKOK, és nem érdemes úgy vitatkozni h mindketten saját igazunkat védjük és semmi áron nem ismerjuk el a másikét...
2010. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

utolsó mondatod az egyetlen amivel egyet is értek. Ha láttad azt a meccset, akkor arra is kéne emlékezned, hogy a kommentátor kihangsúlyozta, hogy az ellenfél tizenegyesét sokkal inkább vissza kellett volna fújni, bár ez nem azt jelenti,hogy a spanyolt nem...nem az a lényeg,hogy torres mennyit tett vagy nem tett hozzá a játékhoz, hanem a szabálytalanság egyértelmü ténye, és az hogy a bírók írtó gyengék voltak ezen a tornán.

Röviden egyet értek ezzel a kommenttel:

"Én soha nem mondtam,hogy bénák,de nem szeretem őket.Nagyon hasonlít a mostani győzelmük a görögök 2004-es eB-diadalához.Kialakítottak egy stratégiát,ami eredményes,de megöli a meccseket.Messze szívesebben néztem a németeket,imádtam a meccseiket,főleg az argentínok és az uruguayiak ellenit.Engem a jó foci érdekel elsősorban és ha a szépen focizó csapat csak harmadik,akkor is őket fogom szeretni,nem az alibiző elsőt."

2010. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
miért ne adhatnának pont egy pofonért utólag pirosat? TAlán nem járna?Nem megérdemelt? Itt a sportszerüségen is van a hangsúly, hogy ilyet mernek mondani, hogy spanyol csapat a legsportszerübb....csak azért mert a bírók mindent látnak, csak épp a lényeget nem....
2010. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Müller a vb legjobbja, ez is elárul valamit!
2010. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
szerintem, de egy bizonyos szavazás szerint is
2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szomorú, de nyerhettek volna a brazilok is..
2010. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!