Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki szomorú még rajtam kivül...

Ki szomorú még rajtam kivül amiatt, hogy nem a hollandok lettek a világbajnokok?

Figyelt kérdés
:(:(:(
2010. júl. 12. 03:34
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Ma 08:54-es válaszolóval egyetértek :)

fuj eddig is utáltam a spanyolokat, de most már mégjobban.

2010. júl. 12. 10:07
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

08:54 ennél tökéletesebben nem is lehetne megfogalmazni!

az is szégyen, hogy a szurkolóok meg vannak örülve, hogy ők a legjobbak, nem fogják vagy akarják felfogni azt ahogy oda jutottak...egyszerü válasz erre az, hogy és? nyertek

bronz meccs játékosai sokkal inkább megérdemelték volna a döntöt, akkor talán mi sem unjuk halálra magunkat és szép gólokat látunk,mert a németek és urugayak gólokat rúgtak végig, nem egyetlen szánalmas kis fost, aztán meg jól kivédekezzük. De sokaknak ez az igazi támadó foci :D

2010. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
23%

legszarabb vebe a vilagon, ismet egy tetves, szineszkedo, siro-rivo antiferfi szarkupac nyert, aki ordas fos jatekkal vegigszenvedte magat a csoportmerkozeseken, aztan a sokevi atlagnal is szarabb jatekkal megnyeri a biroi hibakkal tarkitott dontot. SZANALOM.


csakis Oranje!


EZ A SZÁNALOM AMIT TE CSINÁLSZ BARÁTOM NEM BÍRSZ BELENYUGODNI HOGY A JOBBAK NYERTEK VIVA ESPANA!!

2010. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Engem ne barátomozzál le édesem, mert lány vagyok, világos? Szurkolj te is ennek a sok kööcsögnek :) Remélem belátod, hogy köze sincs a spanyoloknak a világ legjobb csapatához. Ennyi
2010. júl. 12. 10:20
 15/42 A kérdező kommentje:
Ja bocs, elnéztem azt hittem nekem dumálsz. :D De akkor is ...
2010. júl. 12. 10:21
 16/42 anonim ***** válasza:

08:25-ös vagyok:

sőt öcsém is szomorú, még sírt is (8 éves)

2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Én,mert buktam a fogadásomat...de csak ezért.Borzalmasan gyengén játszottak a Hollandok,a Spanyolok jobbak voltak ezen a meccsen.
2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
67%
meddig kell még hallgatni, hogy e legjobbak nyertek istenem :D ezek az emberek valószinü csak a döntőt nézték, és fogalmuk sincs arról, hogy a "legjobbak" hogyan is kerültek a döntőbe :D ez nem savanyú a szőlő kérdése, hanem tény, hogy igen nagy bírói tévedésekkel, nos ettől nem ők a legek...
2010. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

Vicces volt olvasni a bosszankodó holland szurkolókat! :D Megnéztem volna a fejeteket a tegnapi spanyol gólnál xD

VIVA ESPANA! :D nem nyertek a b.uzi hollandok!!!

HAHAHAHHAA!!!

2010. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Nyertek a csalós spanyolok ;) óó jee
2010. júl. 12. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!