Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért teszünk úgy mi magyarok,...

Miért teszünk úgy mi magyarok, mintha jók lennénk fociban?

Figyelt kérdés
Bénák vagyunk, ez tény. Ehhez képest az 'ultrák' úgy szurkolnak mindig a válogatottnak, mintha lenne értelme. A kormány pedig mindenhová stadionokat építtet, de minek? Ráadásul akkora fizetést kapnak, hogy meggazdagodnak belőle, pedig a teljesítményük alapján nem érdemelnének többet, mint egy gyári munkás.
2019. aug. 28. 17:53
 1/4 anonim válasza:

Szóval ha nem megy jól a válogatottnak, akkor ne szurkoljak nekik? Vagy ha Orbán is szereti a focit, de én nem szeretem Orbánt, akkor ne szurkolják a válogatottnak?


Nem vagyok akkora fanatikus, hogy minden válogatott meccsre kimenjek, de azért ekkora divatdrukker szöveget, kérdező...

2019. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a Viktátor tesz így, meg a nyaloncai. Aki kicsit is ért a sporthoz, az tudja, hogy a magyar foci úgy 50 emelettel van a bányász-béka valaga alatt. Még Andorra is szarrá vert minket.
2019. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól el van ez könyvelve: a 11 játékosból max. 2 magyar, a többi más országbeli. De a lényeg, hogy "magyar" fociról csacsog a Vezír is.
2019. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egyszer volt 6:3, és ebbe kapaszkodnak azóta. Azt isteni jelnek vélik, hogy a magyar nemzetet a jóisten is focira teremtette.
2019. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!