Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kosarazzak, miközben...

Hogy kosarazzak, miközben b+++tatnak?

Figyelt kérdés
Àltalános iskolába járok, én vagyok a legmagasabb lány az osztályban. Kiderült tesiórán, hogy egész jól dobok, és azt mondta a tanár, hogy kosaraznom kéne. Ha szépen dolgozom órákon, mehetek a válogatásra. Az a baj, hogy azok a lányok vannak ott benne a csapatban, akik utálnak engem az osztályból. Ök alacsonyabbak és mindig rámkiabálnak, ha csinálok valamit játék közben a pályán. Néha, amikor a tanár nem figyel, direkt hátba dobnak a kosár labdával vagy úgy tesznek, mintha miattam elesnének. Nem akarnak nekem soha se passzolni és amikor egymás mellett futunk, mindig nagyon csúnyákat szólnak be. Szeretek kosarazni de nem fogom bírni ezt idegileg. Mit csináljak?
2019. nov. 13. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyszer kétszer észre vette a tanár, hogy kigáncsolnak és megbüntette a lányokat. Ezért is kaptam az öltözöben, hogy árulkodtam pedig nem. Felejtsem el az egészet? Már gyomorgörcsöm van tesi elött.
2019. nov. 13. 16:42
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress iskolán kívüli kosáredzést és sz..d le a többi lányt, hadd dobálják egymást kedvükre. A tanárod biztos nem veszi rossz néven majd.
2019. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Irdatlan mód meg kéne verni őket.
2019. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem azért kapod a kitüntetett figyelmet, mert magas vagy, hanem mert látják rajtad, hogy tudnak idegesíteni. Amin természetesen ők jót szórakoznak, illetve téged felhasználva kerülnek a középpontba.


Ha érdektelenséget mutatsz a produkciójuk iránt, azzal értelmét veszti a fáradozásuk. Vigyorogjál rájuk, mintha téged totál nem érdekelne az egész.


Persze ha meg nagyon elszemtelednek, akkor simán vissza tudsz alázni te is.

Öltözőben beszólnak neked, mire te hangosan:

Ki volt az, aki ekkorát fingott? - nézel csodálkozva, kissé felháborodva (erre mindenki felkapja a fejét)

Ja hogy csak te szóltál kedves? - vigyorogj rá gúnyosan.

Furcsa a hangod, bocsi.


/ez mindig bejön/


A verekedést nem javaslom, mert azért kirakhatnak a suliból.

2019. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pályára is van ilyen:


Oh, láttátok a tehenet félidőnél?

Bejött a pályára!

Ja csak te voltál... bocs, a szagot hamarabb megéreztem, lehet az zavart meg ennyire.

:D

2019. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alljal ki magadert. Ha kell az egyiket verd szajba. Bar nem partolom az eroszakot, de hidd el, csak azert basztatnak mert erzik hogy megtehetik, mert semmit nem csinálsz ellene..


De ha az egyiket jol szajbaverned, utana mar nem kostolgatnanak. Nagyobb vagy, velhetoen erosebb is. Elonybol indulsz.

2019. nov. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a fizikai konfrontaciot nem is vallalod be, a verbalisat mindenkepp. Ha betalal valamelyik allj oda ele, magasodj fole es kuldd el melegebb eghajlatra. Fenyegesd meg hogy szet fogod verni stb, mutass erot es hogy nem vagy gyava es hidd el nem fognak basztatni.
2019. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad suliban verekedni. Meg kell őket várni suli után.
2019. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon köszönöm a válaszokat! Olyan jókat nevettem a beszólás tippeken. Köszönöm szépen. Használni fogom.

Eröszakot sajnos nem merem alkalmazni, félek nagyon visszakapom. Nagyobb vagyok de ök többen vannak. Pénteken kiment a tanár és azok a lányok megfogtak pár medicin és kosárlabdát és mindent nekem akarták dobni. Be kellett bújjak a bordás fal mögé és annak dobálták neki. Nem tudtam kijönni onnan. Ha megrángatnám valamelyiküket, én járnék rosszabbul.

2019. nov. 17. 15:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Allj ki magadert. Ne bujj a bordasfal moge, hanem menj oda az egyikhez es mondjuk lokd meg, kiabalj es verbalisan fenyegesd meg. Utana le fognak szallni rolad.



Azert piszkalnak mert latjak hogy megtehetik.

2019. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!