Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy kosarazzak, miközben...

Hogy kosarazzak, miközben b+++tatnak?

Figyelt kérdés
Àltalános iskolába járok, én vagyok a legmagasabb lány az osztályban. Kiderült tesiórán, hogy egész jól dobok, és azt mondta a tanár, hogy kosaraznom kéne. Ha szépen dolgozom órákon, mehetek a válogatásra. Az a baj, hogy azok a lányok vannak ott benne a csapatban, akik utálnak engem az osztályból. Ök alacsonyabbak és mindig rámkiabálnak, ha csinálok valamit játék közben a pályán. Néha, amikor a tanár nem figyel, direkt hátba dobnak a kosár labdával vagy úgy tesznek, mintha miattam elesnének. Nem akarnak nekem soha se passzolni és amikor egymás mellett futunk, mindig nagyon csúnyákat szólnak be. Szeretek kosarazni de nem fogom bírni ezt idegileg. Mit csináljak?
2019. nov. 13. 16:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudom, hogy már régen írtam ki ezt a kérdésem.

Elkaptam a főkolompos csajszi karját és megrángattam a barátnői előtt, hogy hagyjon békén. Pár napig a mennyekben éreztem magam. Nem szólt hozzám senki de nem bántottak.

Tegnap megvártak iskola után, falnak csaptak és a pénzem is elvették. Ma megpróbált anyám az osztályfőnökkel beszélni, szerinte infantilis vagyok. Nem merek már bemenni.

2019. dec. 5. 14:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit tettek az rablás. Buncselekmeny. Ne az osztalyfonokhoz menj hanem a szuleiddel a rendorsegre. Ez nem kis dolog.


Hidd el, nem kell bizonyitanod semmit, a rendorseg nyomozast indit, ki hallgatja a lanyokat es eleg ha egy megtorik es beismeri.

2019. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs a környéken terfigyelo kamera?


Vilagositsd fel a lanyokat hogy a rablas egy sulyos buncselekmeny, csoportosan elkovetve 5-10 ev buntetesi tetele. Azt vagod hogy ezert akar bortonbe is mehetnek? Vagy javitoba? Fiatalkoruak vagy felnottek? Valószínűleg elobbi.

2019. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!