Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Férfiak! Ha ti nagyon szurkolt...

Férfiak! Ha ti nagyon szurkoltok egy csapatnak, szívesen fogadtok az adott csapat címerével ellátott dolgokat?

Figyelt kérdés
Egy kollégámnak kellene vennem ajándékot, de mivel új a cégnél senki sem igazán ismeri. Tudom, hogy nagyon szereti a Real Madridot, minden meccset néz, tehát gondolom nagy szurkoló... viszont nem nagyon láttam még Real Madridos bármit nála, rajta. Én nő vagyok, nem tudom, hogy működik ez. Attól, hogy szurkoltok egy csapatnak, nem feltétlenül örültök ilyen ajándéknak?

2019. dec. 12. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nőként is

Lehet nem igazán szeretné, ha mindenén a Real címere figyelne... Én a helyedben kulcstartót, bögrét, törölközőt, tollat, naptárat vagy párnát vennék (esetleg könyvet, a Libriben többfélét is leget a kapni)

2019. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem láttál nála semmi ilyesmit, bizonyára okkal. Nekem a magam részéről nem lenne gondom kulcstartóval vagy bögrével, ESETLEG ketűzővel, de ruhadarabokat például biztos nem hordanék. De ez én vagyok.
2019. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!